12 rzeczy w Kate Spade, które możesz złapać za mniej niż 50 USD w ten weekend

Ecomm, Kate Spade WyprzedażKate Spade

Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i mamy nadzieję, że Ty również w tych cenach. Kupuj z E! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Ceny są aktualne na dzień publikacji. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!.

Weekend 4 lipca i wszystkie niesamowite oszczędności które przyszło wraz z wakacjami, może się skończyło, ale to nie znaczy, że nie możesz nadal zdobądź dziś świetną ofertę. Jeśli jesteś fanem wszystkiego i wszystkiego Kate Spadepokochasz to, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kate Spade jeszcze bardziej obniżyła ceny tak wielu przedmiotów na miejscu, że możesz teraz złapać kilka nowych, eleganckich toreb, biżuterii, ubrań i więcej do 50% taniej. Kilka stylów, na które mamy oko, to Duża torba Bradley, pierwotnie 298 USD, za 149 USD w ten weekend. Do wyboru jest kilka kolorów, w tym ładny róż i klasyczna czerń. Jest również wykonany z miękkiej kamyczkowej skóry i ma zapięcie na suwak oraz kultową podszewkę z żakardu w kształcie spade.

Jeśli nie masz dokładnie miejsca w swoim budżecie na zakupy toreb za 100 USD, masz szczęście! Kate Spade ma tak wiele rzeczy poniżej 50 USD, które zdecydowanie warto dodać do swojej torby. Od biżuterii po agendy i wszystko inne pomiędzy, oto niektóre znaleziska poniżej 50 dolarów od Kate Spade, które będziesz chciał kupić w 10 weekend.

Bransoletka na nadgarstek Kate Spade Roulette

The Bransoletka na nadgarstek Kate Spade Roulette to wszechstronne małe akcesorium, którego możesz użyć, gdy nie chcesz nosić ze sobą ogromnej torebki (ani w ogóle żadnej torebki).

» Przeczytaj cały artykuł