23 produkty do pielęgnacji skóry, które działają jak botoks w butelce w 2022 roku

W dążeniu do pozbycia się zmarszczki i pulchna, luźna skóra, idąca pod igłę – czy to w przypadku neuromodulatora, czy wypełniacza – króluje. Biorąc to pod uwagę, jeśli krzywisz się na myśl o ostrych przedmiotach (bez wstydu) lub nie masz setek (lub tysięcy!) Do skorzystania z zabiegów w gabinecie, istnieją bezbolesne, subtelne i stosunkowo niedrogie rozwiązania miejscowe, które może z pewnością pomóc powstrzymać wczesne oznaki starzenia.

„Najlepsze kremy do walki z linią to te, które pomagają budować własne elementy budulcowe naszej skóry, a mianowicie włókna kolagenowe i elastynowe” – wyjaśnia Deanne RobinsonMD, certyfikowany dermatolog z Connecticut.

Na przykład zaleca miejscowe retinoidy, peptydy i czynniki wzrostu, które wspomagają odnowę komórek skóry, zwiększają włókna kolagenowe i nawilżają skórę, aby zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Na szczęście na rynku jest mnóstwo marek, które wykorzystują wyżej wymienione składniki, a także innowacyjne technologie, aby ich formuły były ultra skuteczne.

Poniżej naciesz oczy 23 produktami do pielęgnacji skóry — w tym kremami nawilżającymi, serum i zabiegami — z których wszystkie gwarantują wygładzanie zmarszczek i wypełnianie zmarszczek. Nie potrzeba żadnych igieł, przyjacielu.

Wszystkie produkty prezentowane na Attract są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Jestem pisarzem mody, a moja mama to inspiracja mojego stylu

Sun Jul 3 , 2022
W gimnazjum zdecydowałem, że chcę iść do Parsons Faculty of Structure w Nowym Jorku i też tak się ubierałem. Miałam na sobie dużo czarnej skóry, grube szpilki, opaski na głowę (niewątpliwie inspirowane oryginałem Plotkara) i duże, luźne torby zamiast plecaków. Szukałam zdjęć z wybiegu Miu Miu i zakrywałam nimi swoje […]
Halle Bailey ma na sobie gorset i wycinaną spódnicę na BET Awards