6 najlepszych bikini z niskim stanem według celebrytów

Jesteśmy teraz w zasadzie stroną z kostiumami kąpielowymi. Żartuję, ale prawdą jest, że gdy nadchodzi cieplejsza pogoda, w centrum uwagi znajdują się informacje o trendach pływackich. Omówiliśmy wzrost bikini stringów wśród dziewczyn i celebrytek jak również jak go nosić w prawdziwym życiu—wiesz, jeśli nie jesteś dziewczyną IT lub celebrytą. Udokumentowaliśmy masowe stylish w pływaniu, które przejęły 10 sezon i ten development bielizny bikini, który ogarnia Instagram tak dobrze jak jeden styl bikini, który nagle wymiera. Zasadniczo spędzamy dużo czasu ślęcząc nad zdjęciami bikini, aby dostarczyć Ci najnowsze i najlepsze stroje kąpielowe.

Najnowszym trendem, jaki zauważyliśmy, są bikini z niskim stanem, które zdają się zyskiwać na popularności w zestawie stylowym po 40. Jennifer Lopez jest w nich regularnie widywana, choć zawsze wyprzedza konkurencję, jeśli chodzi o stylish w pływaniu. Pamiętaj, kiedy ona… podpal world wide web tym ledwo widocznym różowym bikini? Ale to nie tylko J.Lo wyznacza stylish very same w sobie: Sofía Vergara, Tracee Ellis Ross i Eva Longoria dołączyły do ​​klubu o niskiej zabudowie. Przewiń w dół, aby zobaczyć, jak noszą development z początku XXI wieku i kupuj wygląd bez względu na to, który styl celebrytów przemawia do estetyki Twoich strojów kąpielowych.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Przegląd biżuterii ze stali nierdzewnej i wodoodpornej Mii 2022

Mon Jul 25 , 2022
Kiedy myślę o stali nierdzewnej, od razu wyobrażam sobie krzepkiego mężczyznę odzianego w dzierżącą maskę, a nie delikatną i wyrafinowaną biżuterię. Projektanci Mii wykorzystali twardą reputację materiału, aby wydłużyć żywotność elementów i obniżyć koszty. Dla porównania, cenne (bez diamentów) wyroby popularnej marki jubilerskiej Mejuri wahają się od 78 do 600 […]
Laura Whitmore launches pre-loved fashion edit on eBay