7 ciepłych kolorów włosów, które rozjaśnią Twoją twarz

Pamiętasz kilka lat temu, kiedy zasada dotycząca koloru włosów była im bardziej szara, tym lepiej? Teraz lodowate tony zniknęły, a cieplejsze odcienie są coraz częstsze. Ogólnie rzecz biorąc, pojawienie się cieplejszych tonów we włosach ma sens – i jest to o wiele mniej wymagające w utrzymaniu niż próba utrzymania chłodnych włosów.

„Wszystkie włosy, bez względu na ich odcień, mają naturalnie ciepłe odcienie pod cieniem, który widzimy na powierzchni”, mówi Szvonne Perkins, mistrz kolorystyki w Madison Reed. „Ciepło zwykle ujawnia się i tak podczas procesu kolorowania. Przyjęcie cieplejszych odcieni złota oznacza, że ​​nie musisz tak ciężko walczyć z tonerami i fioletowymi szamponami, które przysięgamy, gdy próbujemy być popiół”.

Najlepsze ciepłe odcienie w tym sezonie pochlebiają prawie każdemu. Perkins i Alex Brownsławna fryzjerka i właścicielka salonu z Chicago, zgadza się, że możemy spodziewać się mnóstwa włosów truskawkowo-blond, miedzianych i wielowymiarowych.

Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej wypróbować każdy kolor na sobie, Perkins zaleca wybór odcieni złota lub miedzi, jeśli masz cieplejszy odcień, i fioletowy kolor, taki jak mahoń, jeśli twoja skóra jest chłodniejsza. „Dopóki dodajesz trochę wymiaru za pomocą świateł i słabych świateł i nie robisz się zbyt ciemno lub zbyt jasno, kolor włosów można dostosować tak, aby pasował do odcienia skóry” – mówi Brown. Czytaj dalej, aby poznać nasze ulubione ciepłe kolory włosów, które dodają blasku Twoim rysom.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Ryan Gubic omawia kanadyjski stres konsumentów w trudnych czasach

Tue Jun 28 , 2022
Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider. Ryan GubicZałożyciel, Doradca Finansowy, Zarządzanie majątkiem MRGomawia nową ankietę pokazującą, że pieniądze są obecnie głównym źródłem stresu dla Kanadyjczyków. Gubic opowiada o wpływie stresu finansowego na stany lękowe, depresję i zdrowie psychiczne, obawach związanych z rosnącymi kosztami artykułów […]
Ryan Gubic omawia kanadyjski stres konsumentów w trudnych czasach