A Vibrant Invitation to Be Bold

&#13
&#13

Anifa Mvuemba nie jest nowicjuszem w światowej modzie i technologii! Po raz pierwszy byliśmy świadkami jej designerskiej marki Hanifa w pełnej akcji, łączącej obie sfery, w 2020 roku w wirtualnej gablocie, która wyznacza standardy dla prezentacji mody w metaverse. Tego lata Hanifa w porę wróciła na cyfrową scenę mody z kolejną kolekcją, która zaprasza do zabawy kolorami i cięciami w sylwetkach.

Dzięki prawie 30 efektom olśniewających detali, dramatycznym ruchom i wyrazistym kształtom, „Live Out Loud” oddaje istotę wszystkiego, co kochaliśmy od wczoraj, w świeżym, współczesnym ujęciu. Ta kolekcja przypomina lata 90. Czuje się jak Y2K. Jednak, co godne podziwu, skład oferuje coś nowego dla oka patrzącego.

Jako wydanie gotowe do noszenia, ta kolekcja ma wszystko! Od sukienek po mini spódniczki i sukienki, staniki, spodnie cargo, spodnie z szerokimi nogawkami, ubrania wypoczynkowe, a nawet powrócili do ulubionych przez fanów w nowych wersjach kolorystycznych. Na kupujących kolekcję czeka cała gama rozmiarów dopasowanych do każdego typu sylwetki. To mówi o trajektorii marki w tak krótkim czasie io tym, jak dobrze poradziły sobie z kobietą Hanifa.

Cyfrowy pokaz mody został wyemitowany na żywo na YouTube 21 czerwca, a kolekcja została udostępniona do sprzedaży i przedsprzedaży tuż po tym. Następnie następnego dnia odbyła się impreza zakupowa na żywo oraz pytania i odpowiedzi. Chociaż Hanifa jest znana z imponujących witryn internetowych, po raz pierwszy marka wprowadziła interaktywny komponent do wirtualnego doświadczenia! Dziękujemy firmie Hanifa za nieustanną i konsekwentną innowację w wysiłkach zmierzających do poszerzenia granic technologii modowej.

Nie można temu zaprzeczyć to kolekcja na lato! Chociaż szczerze mówiąc kochamy każdy wygląd, oto niektóre, które żyją bez czynszu w naszej świadomości:

Co myślisz?

Wszystkie obrazy: dzięki uprzejmości Hanifa

&#13
&#13
&#13
&#13

Elizabeth Reynolds

Next Post

The Innovative Technique that Gives Former Facelift Patients Their Results Back

Fri Jun 24 , 2022
Obecnie większość nagłówków dotyczy niechirurgicznych interwencji, takich jak wypełniacze skórne, takie jak Juvéderm, Restylane i Radiesse, oraz neurotoksyny, takie jak Botox Cosmetic i Xeomin; złoty standard i najbardziej wszechstronne i harmonijne wyniki odmładzania twarzy są nadal zapewniane za pomocą środków chirurgicznych. Zabiegi liftingu nadal cieszą się niezwykle wysokim poziomem satysfakcji […]