Aldi ogłasza wzrost zatrudnienia w centrach dystrybucyjnych – Retail Times

&#13
&#13

Aldi w ciągu najbliższych 12 miesięcy stworzy około 1000 ról logistycznych w całym kraju.

Piąty co do wielkości grocery store w Wielkiej Brytanii, który obecnie ma ponad 960 sklepów i zatrudnia około 38 000 osób, zamierza rozszerzyć swoje zespoły dystrybucji, transportu i konserwacji w 11 regionalnych centrach dystrybucji w całym kraju.

Obejmuje to zarówno stanowiska w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin, z pensją do 19,80 GBP za godzinę.

Rekrutacja jest częścią ogólnokrajowej ekspansji Aldi, a grocery store ma stworzyć w tym roku 2000 stałych stanowisk w całej Wielkiej Brytanii.

Kelly Stokes, dyrektor ds. rekrutacji w Aldi United kingdom, powiedział: „Ponieważ stale się rozwijamy i sprawiamy, że Aldi staje się dostępne dla jeszcze większej liczby kupujących, potrzebujemy więcej wspaniałych współpracowników w naszych lokalizacjach dystrybucyjnych w całym kraju, aby było to możliwe.

„Oprócz najlepszych na rynku wynagrodzeń i świadczeń, bycie współpracownikiem w Aldi oznacza wspaniałe środowisko pracy i realne możliwości rozwoju w firmie. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie jeszcze większej liczby wspaniałych ludzi do naszych centrów dystrybucyjnych, aby stać się częścią naszego sukcesu”.

Osoby zainteresowane ubieganiem się o karierę w Aldi mogą odwiedzić www.aldirecruitment.pl.

&#13

&#13
Tagged

&#13

Elizabeth Reynolds

Next Post

Szybka wycieczka po wnętrzach i dekoracjach #BBNaijaLevelUp, sezon 7 House

Mon Jul 25 , 2022
7. sezon Wielki Brat Naija Pokaz rozpoczął się z 24 współlokatorami i chociaż Wielki Brat pokazał nam tylko niewielką część domu, w końcu ujawnił całe wnętrze i jest to ogromny „poziom w górę”. Poznaj współlokatorów: Poznaj pierwszych 12 współlokatorów Wielkiego Brata Naiji „Level Up”, sezon 7 Istnieją dwa domy, z […]