Amazon wdraża e-rowery towarowe w centrum Londynu

Amazon United kingdom zaprezentował nową flotę rowerów elektrycznych, chodzików i pojazdów elektrycznych, aby zapewnić bardziej zrównoważone dostawy w centrum Londynu.

Nowa flota bezpośrednio zastąpi tysiące tradycyjnych przejazdów vanem na drogach Londynu i zbiegnie się z uruchomieniem pierwszego w Wielkiej Brytanii „centrum mikromobilności”.

Firma twierdzi, że będzie dokonywać 5 milionów dostaw rocznie w ponad 10 procentach londyńskiej strefy ultra niskiej emisji, korzystając z nowych rowerów elektrycznych i istniejącej floty elektrycznych samochodów dostawczych.

John Boumphrey, place supervisor Amazon Uk, powiedział: „Nasze nowe e-rowery, chodziki i rosnąca flota dostaw pojazdów elektrycznych pomogą nam w realizacji większej liczby bezemisyjnych dostaw do klientów niż kiedykolwiek wcześniej w Londynie i Wielkiej Brytanii”.

Do końca tego roku firma zainstaluje również 30 000 paneli słonecznych w swoich zakładach w Manchesterze, Haydock, Bristolu, Coalville i Milton Keynes.

Firma ma 18 projektów fotowoltaicznych na miejscu w Wielkiej Brytanii i planuje podwoić tę liczbę do 2024 r. Oczekuje się, że projekty fotowoltaiczne na dachach wyprodukują 13 000 MWh energii elektrycznej, która może zasilić ponad 3500 domów w Wielkiej Brytanii rocznie.

„Podwojenie liczby projektów fotowoltaicznych na miejscu w naszych zakładach w Wielkiej Brytanii dodatkowo pokazuje nasze ambicje, aby do 2025 r. zasilać naszą działalność 100% energią odnawialną i stanowi ważny krok na naszej drodze do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla do 2040 r.” powiedział Boumphrey.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Który silnik wiszący Foredom powinienem kupić? Przewodnik jubilerski z Petrą Cameron (odcinek podcastu) — Akademia jubilerów

Thu Jul 7 , 2022
Z Petrą Cameron Jeśli jest coś, co dzieli nas jubilerów, to miłość do narzędzi! Ale czasami te duże zakupy narzędzi mogą być nieco oszałamiające. Zakup silnika wiszącego Foredom to jedna z najważniejszych inwestycji, jakie możesz poczynić w swoim biznesie jubilerskim. Ale przy tak wielu różnych typach silników, osprzętu i skomplikowanej […]