Axios’ Jonathan Swan to speak at NACDS-PAC event

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail

Korespondent polityczny, który pojawi się w NACDS TSE

ARLINGTON, Wirginia – Countrywide Association of Chain Drug Shops (NACDS) ogłosiło w czwartek, że Jonathan Swan, krajowy reporter polityczny Axios, przemówi na przyjęciu NACDS Political Involvement Reception podczas NACDS Complete Shop Expo 2022, które odbędą się 27 sierpnia – 29 w Bostonie, MA.

Jonathan Swan

Jonathan Swan

Swan jest uważany za jednego z najlepiej pozyskiwanych reporterów reprezentujących obie partie polityczne w Waszyngtonie i jednego z najbardziej przełomowych wywiadów w amerykańskiej telewizji, powiedział NACDS.

Swan jest głównym reporterem w programie Axios HBO, podczas którego przeprowadzał wywiady z przywódcami światowymi — w tym prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg dyrektor generalny Światowej Organizacji Handlu Ngozi Okonjo-Iweala prezydent Iraku Barham Salih i premier Pakistanu Imran Khan, a także wpływowi przywódcy Demokratów i Republikanów w Stanach Zjednoczonych, tacy jak senator Bernie Sanders (D-VT) i senator Mitch McConnell (R-KY).

Wywiad „Axios on HBO” Swan z 2020 r. z prezydentem Trumpem — który obejrzało i udostępniło ponad 100 milionów ludzi — przyniósł mu nagrodę Emmy i nagrodę Aldo Beckmana w 2022 r. za ogólną doskonałość w relacjach z Białego Domu.

„Jonathan Swan wyróżnił się jako jeden z najwybitniejszych gawędziarzy politycznych naszych czasów i nie możemy się doczekać wyjątkowych spostrzeżeń, które zaoferuje na temat obecnego środowiska politycznego – w miarę zbliżania się do dnia wyborów” – powiedział prezes i dyrektor generalny NACDS Steven C Andersona. „Jonathan wniesie ogromną wartość do charakterystycznego wydarzenia NACDS-PAC podczas NACDS Whole Retail store Expo”.

Dwupartyjny NACDS-PAC wspiera kandydatów Kongresu, którzy rozumieją i pomagają rozwijać politykę profarmaceutyczną i professional-pacjenta. Wydarzenie jest otwarte dla współtwórców NACDS-PAC i zaproszonych gości.

NACDS zachęca przedstawicieli business członkowskich do zarejestrowania się na szybko zbliżające się targi NACDS Whole Shop Expo 2022.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Kendrick Lamar Performs From the Front Row at Louis Vuitton

Fri Jun 24 , 2022
W koronie cierniowej Kendrick Lamar wziął mikrofon z pierwszego rzędu pokazu Louis Vuitton Men’s w Paryżu, aby oddać hołd zmarłemu dyrektorowi kreatywnemu marki Virgilowi ​​Ablohowi, który zmarł w listopadzie 2021 roku. Lamar wykonał wspieraną orkiestrą składankę utworów ze swojego najnowszego albumu, Pan Morale i Wielcy Steppers, w tym „N95”, a […]
GQ