BET Awards 2022 Moda na czerwony dywan

Podczas gali 2022 Bet Awards w Los Angeles celebryci stali się wielcy i odważni dzięki wyglądowi z czerwonego dywanu. Pomimo upalnych letnich temperatur, wiele największych gwiazd czarnej rozrywki — od Billy’ego Portera po Lizzo — wystąpiło w bogatych, długich rękawach, które zawierały zapierające dech w piersiach elementy projektu. Inni jednak zdecydowali się na bardziej minimalistyczne elementy, jak gospodarz Taraji P. Henson, który nosiła błyszczącą brązową suknię na jedno ramię, zaakcentowaną dużym naszyjnikiem z łańcuszków, który owinął się wzdłuż jej pleców.

Lizzo — która ma dziś wystąpić na koncercie i wygrała nagrodę Bet dla najlepszej artystki R&B/pop w 2020 roku — przybyła w zacietłej posadzce granatowej sukni z lureksu z piórowymi akcentami na rękawach i dole, z olśniewającym połyskiem efekt na tkaninie i rozcięcie na wysokości ud. Uzupełniła stylizację czółenkami na platformie z odkrytymi palcami.

Oprócz Hensona i Lizzo, gwiazdy takie jak Chloe Bailey, Marsai Martin i Victoria Monet zastosowały własne interpretacje błyszczącego, bardzo upiększonego wyglądu.

Na swobodnym końcu spektrum stylów, wykonawca Jack Harlow wydał oświadczenie, wybierając swój czerwony dywan: koszulkę Lil Nas X, pokazując swoje wsparcie dla 23-letniego artysty hip-hopu, który wypowiedział się o byciu lekceważonym przez Wager Awards.

Gotowy na więcej niezapomnianych chwil modowych z czerwonego dywanu 2022 Wager Awards? Przewijaj wszystkie najlepsze stylizacje celebrytów.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Horoskop dzienny Lwa — bezpłatny horoskop Lwa na dziś od AstroTwins

Tue Jun 28 , 2022
27 czerwca 2022 Dzisiejszy szczyt współpracy między proaktywnym Marsem a znaczącym Saturnem w waszej pokrewnej sferze może umieścić bliski związek pod mikroskopem. Możesz zauważyć coś, co wydaje się nie tak, czy jest to nieco nietypowe zachowanie, czy dziwnie sformułowane DM. Chociaż nie mylisz się zadając pytania, jeśli jesteś zdezorientowany, spróbuj […]
Horoskop dzienny Lwa — bezpłatny horoskop Lwa na dziś od AstroTwins