Boba Bam Instant Boba 12-Count Pack Tylko 8,79 USD w Costco (zwykle 12 USD)

ręka trzymająca paczkę boba bam instant boba w costco

Bam! Costco ma ofertę na popularny napój!

Do 18 lipca udaj się do Costco, gdzie możesz kupić 10 zestaw Boba Bam Quick Boba Brown Sugar 12-Count Pack za jedyne 8,79 USD po 3 USD Instant Financial savings (zwykle 11,79 USD)! Dodatkowo słomki są wliczone w cenę! Pamiętaj, że będziesz musiał udać się do lokalnego magazynu, aby wyrwać tę umowę.

Jeśli masz dzieci (lub nawet jeśli nie masz), być może ostatnio słyszałeś bardzo dużo o Bobie! Pochodząca z Tajwanu Boba jest wytwarzana z mielonego korzenia manioku, gotowana i formowana w małe kulki. Charakterystyczna przeżuwalność zapewnia bardzo satysfakcjonującą konsystencję. Boba jest również wegański, bezglutenowy, bez orzechów i bez konserwantów.

Boba Bam Instant Boba Brown Sugar 12-Count Packs w lodówce sklepowej

Podczas gdy tradycyjna Boba wymaga 30 minut gotowania, możesz doświadczyć żucia, pysznego Boba w zaledwie 60 sekund dzięki temu zestawowi Fast Pack! Będziesz chciał zamrozić to opakowanie, zanim się przygotujesz. Możesz przygotować Bobę w kuchence mikrofalowej lub na kuchence – wystarczy mleko (lub mleko zastępcze)!

Nie masz w pobliżu Costco? klub Sama zawiera Boba Bam Instantaneous Boba Brown Sugar 12-Count Pack w/Słomki za 12,98 USD. Możesz go kupić w sklepie lub on the internet kiedy zdecydujesz się na odbiór w sklepie.


Zdobądź roczne członkostwo ORAZ kartę podarunkową o wartości 10 USD za TYLKO 14,99 USD (ponad 55 USD)!