Bulla wprowadza na rynek najwyższej jakości, najbardziej kremowe topy Murray St Choc

Mleczarnia rodziny Bulla daje kinom kolejny powód do powrotu do kin, wprowadzając na rynek serię Murray St Choc Top rated.

Po 20 latach magii filmowej, wielokrotnie nagradzany ulubieniec kina przechodzi modernizację. Seria Bulla Murray St Choc Top zawierająca pięć najsmaczniejszych smaków jest dostępna w uczestniczących kinach w całym kraju od 30 czerwca 2022 roku.

Dumnie wyprodukowane i posiadane w Australii, wykonane ze świeżego, lokalnego mleka, śmietanki i żółtka jaj z wolnego wybiegu, seria Murray St Choc Prime jest dostępna w doskonałych smakach, w tym waniliowa fasola, Boysenberry Swirl, Cookies & Product, Mint & Cookies oraz Caramel Maple .

Andrew Noisette, szef marketingu Bulli, mówi, że wprowadzenie Murray St Choc Tops następuje wraz z odrodzeniem się kin w całym kraju w epoce po pandemii.

„Ostatnie dwa lata spędziliśmy na doskonaleniu receptury i smaków gamy Murray St Choc Leading, aby mieć pewność, że dostarczamy najwyższej jakości topy Bulla Choc Tops.

„Kiedy kina wróciły z pełną mocą, naszym zobowiązaniem było, aby najlepszy Choc Prime, jaki mogliśmy wyprodukować w rękach kinomanów w całym kraju.

„Zachowaliśmy smaki, które znasz i kochasz, i niech bohaterem będą lody, przyrządzane według tradycyjnej receptury z mleka, śmietany i żółtka jaja z wolnego wybiegu.

„To naprawdę niesamowity produkt zespół wykonał fenomenalną pracę.”

Bluzy Bulla’s Murray St Choc Tops są dostępne w uczestniczących kinach.