Chłodno? Przytul się w tych 15 swetrach Must Have Plus Size!

Jako redaktorzy The Curvy Fashionista piszemy o rzeczach, które kochamy i sądzimy, że Tobie też się spodoba. Często współpracujemy z partnerami, więc możemy uzyskać udział w przychodach z Twojego zakupu.

Gdy pogoda robi się chłodniejsza, nakładanie warstw i zaopatrywanie się w grube dzianiny na jesień jest koniecznością! Cóż, aby Ci pomóc, zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych swetrów w dużych rozmiarach, które dają nam zarówno formę, jak i funkcję! Wiem, że po to tu jestem – nieprawdaż?

Ktoś nas zaprosił na Facebookugdzie są wszystkie urocze swetry plus size, no cóż, słyszeliśmy Cię i to jest dla Ciebie!

Pomyśl o swetrach i kardiganach w dużych rozmiarach, które są zabawne, mają trochę charakteru i z pewnością staną się podstawą Twojej garderoby! W połączeniu ze spódnicami midi, zamszowymi legginsami, skinny lub boyfriend plus size, a nawet ze skórzaną spódnicą, te grube dzianiny z pewnością podgrzeją Twoją jesienną garderobę, a my zebraliśmy dla Ciebie kilka naszych ulubionych!

Czy jesteś gotowy na zakupy?

Te 18 grubych, przytulnych i super miękkich swetrów w dużych rozmiarach Must Have

Cóż, aby Ci pomóc, zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych swetrów w dużych rozmiarach, które dają nam zarówno formę, jak i funkcję!

Czy widzisz siebie w kilku z tych swetrów plus size? Czy nosiłabyś go w taki sam sposób, w jaki stylizowała je marka, czy od razu z czymś we własnej szafie?

W połączeniu ze spódnicami midi, zamszowymi legginsami, skinny lub boyfriend plus size, a nawet ze skórzaną spódnicą, te grube dzianiny z pewnością podgrzeją Twoją jesienną garderobę, a my zebraliśmy dla Ciebie kilka naszych ulubionych!

Zacząłeś już budować swoją jesienno-zimową garderobę? Czy dodajesz nowość do szafy, teraz, gdy jesteśmy? (nieco) poza? Wracasz do biura? Czy jest chłodno tam, gdzie jesteś? Mam nadzieję, że te znaleziska swetrów w dużych rozmiarach pomogą ci!

Oto kilka miejsc i artykułów, które pomogą Ci w pełni wykorzystać Twoje potrzeby związane z modą jesienną w dużych rozmiarach!

Zasadniczo istnieje więcej niż kilku sprzedawców detalicznych, projektantów dużych rozmiarów i marek, które obsługują nas, dając nam kilka opcji w . Mamy nadzieję, że z naszą pomocą znajdziesz to, czego szukasz lub potrzebujesz!

Które swetry przykuły twoją uwagę? Daj nam znać!

Leave a Reply