[unpaid/sample/affiliate/ad] Jeśli jesteś gotowy na zaciekłe i ogniste cienie, jesienna kolekcja Dior En Rouge ma wszystko, czego możesz chcieć. W rzeczywistości te palety przywracają mi mojo cieni do powiek – próbkowanie było bezproblemowe – rodzaj machnięcia, który sprawia, że ​​​​chodzisz „ooooooh”, ponieważ kolor, który przynosi, jest tak żywy.

Dior Jesień 2022 Dior En Rouge

Oto 5 Couleurs Couture in Mirror Mirror pełne jesiennych odcieni, w które się wpadamy. Jest wszechstronny z kilkoma łatwymi do noszenia odcieniami, które można podnieść za pomocą akcentów lub po prostu nosić mono.

Dior Jesień 2022 Dior En Rouge

Reflexion to prawdziwa petarda – uwielbiam czerwoną powiekę za to, że zawsze jest taka nieoczekiwana, ale środkowy odcień jest oszałamiająco dramatyczny i pierwszy, który chciałem założyć na oczy. Posiada refleksy z brązu. Wiesz, kiedy ktoś otwiera pudełko czekoladek i tak bardzo ciągnie Cię do swojej ulubionej, że palce similar do niej lecą? To z tym! Jednocześnie wokół niego jest wystarczająco dużo neutralnych kolorów, które można wyrównać z czerwonym odcieniem – powyżej lub poniżej – jeśli nie możesz całkowicie wyglądać.

Dior Jesień 2022 Dior En Rouge

Oto Dior Rouge Dior w kolorze RedRed – i tak, to jest czerwony czerwony! To aksamitne wykończenie – właściwie inspiracją Petera Philipa dla kolekcji Dior En Rouge były tekstury zaczerpnięte z archiwów mody Diora.

Dior Jesień 2022 Dior En Rouge

A oto Rosewoodrose, również z matowym wykończeniem. Nawiasem mówiąc, są a single wielokrotnego napełniania i po 34 GBP za sztukę.

Dior Jesień 2022 Dior En Rouge

Tak więc w próbce jest Rosewoodrose i Mirror Mirror (51 funtów).

Dior Jesień 2022 Dior En Rouge

I RedRed z refleksjami. Myślę, że naprawdę widać w tym jedwabie, satyny i aksamity – jeśli kiedykolwiek było miejsce do powieszenia na ścianie, to musiało być z Piotrem i tymi archiwami. Uważam, że strona Dior jest nieco myląca w nawigacji, ale palety są? TUTAJa szminki są TUTAJ.

Przejrzystość

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Można używać linków afiliacyjnych. Posty nie są kierowane przez partnerów.

Leave a Reply