Dlaczego nasi klienci powierzają swoją biżuterię ustaleniom projektowym Nunn!

Nie ma nic, co moglibyśmy ci powiedzieć, co wzmocniłoby naszą wiarygodność bardziej niż słowa naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, a nasi klienci jako pierwsi się nami chwalą! Dziękuję Ci!


Janet Sanda z Sistas ze złymi nawykami

Przez lata próbowałem wielu różnych dostawców, ale dzięki Nunn Structure Conclusions mam możliwość wyboru spośród trzech wykończeń płyt, które pasują do całej sztuki. Mam pewność, że dzięki Nunn Layout komponenty będą niezmiennie wysokiej jakości zarówno dla mojej kreatywnej strony, jak i dla mojego klienta. Poza tym, że jestem kobietą w Stanach Zjednoczonych, która produkuje również tutaj, moi klienci doceniają to, kogo wspieram w swoim biznesie.

Odwiedź jej stronę internetową: www.sistaswithbadhabits.com
Śledź na Instagramie: @Sistaswithbadhabits


Lato z biżuterią Leo i Lynn

Tak bardzo kocham Nunn Design! Prawie każdy projekt opiera się na odkryciu Nunn Style and design, ponieważ jakość nie ma sobie równych. Nunn Structure dostarcza mi odkrycia i materiały eksploatacyjne, które są wysokiej jakości, spójne i mogę zaufać, że stworzymy najlepszą biżuterię dla moich klientów.

Kupuj na jej stronie internetowej: https://leolynnjewelry.com/
Instagram: @leoandlynnjewelry


Nuby kolorowego kwiatu

Koleżanka wspomniała o marce dawno temu, ale dopiero kiedy zaczęłam rzeźbić malutkie soczyste kawałki, natknęłam się na nią. Po wypróbowaniu ich i pokochaniu, postanowiłem przejść bezpośrednio na stronę Nunn Style and design i oszalałem z ilością odkryć!

Trzy główne powody, dla których ufam produktom Nunn Style and design w moich kreacjach, to: doceniam to, że firma podaje dokładne specyfikacje (lub specyfikacje) materiałów dla każdego przedmiotu, jakość i poszycie są niesamowite, spójne i niepodobne do innych, których próbowałem wcześniej, a obsługa klienta jest niezwykła.

Instagram: @nuby_kolorowa.kwiat
Kupuj na stronie Nuby zarówno hurtowo, jak i detalicznie! www.colorfulblossom.com


Ginger of Buffalo Women Classic

Używam wyników Nunn Structure od co najmniej 7 lat, a jakość jest zawsze fantastyczna. Kolory uzupełniają moją markę i uwielbiam wszystkie elementy projektu.

Kupuj na jej stronie internetowej: https://buffalogirlsjewelry.com/
Odwiedź jej instagram: @Buffalogirlsjewelry


Kwiecień Hiler wzory

Uwielbiam używać wyników Nunn Style! Kiedy po raz pierwszy zacząłem tworzyć biżuterię, używałem tańszych półfabrykatów, ponieważ 1.) na to było mnie stać, i 2.) Wciąż popełniałem wiele błędów z żywicą i często musiałem wyrzucać kawałki. W miarę postępów i nabierania pewności siebie zacząłem przechodzić na wyniki lepszej jakości.

Tak się cieszę, że znalazłem Nunn Style. Jestem przekonany, że oferuję moim klientom produkty wysokiej jakości na całe życie. Ich znaleziska są wytrzymałe i piękne, ale nadal bardzo przystępne cenowo. Doceniam również to, że są bardzo wszechstronne i występują w wielu kształtach, stylach, rozmiarach i wykończeniach.

Kupuj na Etsy: www.etsy.com/store/aprilhilerdesigns
Śledź na Instagramie: @aprilhilerdesigns


Christi Friesen

Och, uwielbiam twoje odkrycia i zawsze tak robię, odkąd byliśmy sąsiadami na Bead & Button Exhibit i patrzyłem na wszystkie twoje smaczne smakołyki… hmmm, to nie wyszło dobrze. Ale twoje odkrycia mają dwie najważniejsze rzeczy: jakość i wyjątkowość. Kocham je i zawsze będę Cię używać! (Tak, właśnie tak chciałem to powiedzieć). Twórz wspaniałe rzeczy, a ja będę z nimi tworzyć!

Odwiedź jej stronę internetową www.ChristiFriesen.pl
Śledź na Instagramie: @Realchristifriesen


Dlaczego używasz wyników projektu Nunn?

Chcielibyśmy wiedzieć!


Kupuj Nunn Style and design Hurtownia

Nunn Structure od ponad 20 lat zaopatruje artystów jubilerów w znaleziska. Kup hurtowo półfabrykaty jubilerskie dla kreatywnych twórców biżuterii.

Sklep Zakonnica Projekt!


Jak kupować hurtowo?

Jeśli chcesz zostać jednym z wielu projektantów, którzy powierzają swoją biżuterię Nunn Style and design Results, dołącz do nas, rejestrując się i zostań jednym z naszych klientów hurtowych!

Odwiedź naszą stronę Gdzie kupić, aby zobaczyć listę sklepów internetowych, które sprzedają produkty Nunn Style Findings.


Jeśli podobał Ci się ten post, zasubskrybuj nasz blog site. Oto 10 powodów, dla których warto się zasubskrybować i miejsce, w którym można to zrobić!

Leave a Reply