Frasers Group inwestuje ponad 200 milionów funtów w automatyzację

Frasers Group zainwestowała ponad 200 milionów funtów w automatyzację w swoim centrum dystrybucyjnym Shirebrook, zwiększając pojemność tego, co było już największym sklepem samochodowym w Europie, twierdzi firma.

W całorocznej aktualizacji handlowej za 52 tygodnie do 24 kwietnia tego tygodnia firma stwierdziła, że ​​jej inwestycje i innowacje w całym łańcuchu dostaw i operacjach logistycznych zapewniają firmie znaczną wydajność operacyjną, a także wspierają płynną integrację przejęć z Platforma Frasers Team.

W swoim zakładzie w Shirebrook Frasers Team ma około 2 miliony stóp kwadratowych powierzchni magazynowej, która, jak twierdzi, umożliwia firmie przetwarzanie do 4 milionów jednostek tygodniowo, ale nadal pozostawia możliwości dalszego rozwoju. Firma podała również, że na stronie uruchomiono również maszynę Dematic Shuttle, która pokrywa płytę podłogową o powierzchni 200 000 stóp kwadratowych.

Na arenie międzynarodowej nowy dział rozwoju w Bitburgu w Niemczech będzie miał do 2,4 miliona stóp kwadratowych powierzchni magazynowej i dystrybucyjnej, która będzie obsługiwać około 300 milionów jednostek rocznie i wspierać rozwój w Europie kontynentalnej, powiedział Michael Murray, dyrektor generalny Frasers Team. Zakup gruntu pod działkę został zakończony w drugiej połowie roku obrotowego.

Kredyty obrazkowe:

Elizabeth Reynolds

Next Post

Najlepsi dermatolodzy twierdzą, że to 25 najlepszych filtrów przeciwsłonecznych na melasmę

Sun Jul 24 , 2022
Supergoop! Prześwitujący ekran mineralny (38 USD), SkinCeuticals Fizyczna fuzja (36 USD) i ISDIN Eryfotona Actinica (60 USD) „Melasma jest bardzo wieloczynnikowa, nie tylko UVA i UVC, ale także UVB, promieniowanie podczerwone, ciepło, stany zapalne i hormony. Dlatego potrzebujesz kremu przeciwsłonecznego, który ochroni Cię przed wszystkimi tymi czynnikami. Moim pacjentom z […]
Najlepsi dermatolodzy twierdzą, że to 25 najlepszych filtrów przeciwsłonecznych na melasmę