Get $200 Worth of Skin Brightening Products for $47: SkinCeuticals, IMAGE Skincare, EltaMD, Obagi & More

E-Comm: Rozjaśniający zestaw do pielęgnacji skóryObrazy Getty

Niezależnie wybraliśmy te oferty i produkty, ponieważ je kochamy i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. MI! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Czy zmagasz się z? ciemne miejsca, przebarwienialub matowa skóra? Ustalenie schematu pielęgnacji skóry, który jest zgodny z twoją skórą, może być trudne i może być drogie sklep dla nowych Kosmetyki. Jeśli chcesz zaryzykować nowe produkty, warto poszukać sprzedaż i świetnie oferty podczas opracowywania planu pielęgnacji skóry.

Dermstore wyszedł z niesamowitym zestawem produktów, które mają na celu rozjaśnienie Twojej cery. 10 pakiet obejmuje produkty SkinCeuticals, Graphic Skincare, EltaMD, Obagi, Lancer Skincare i Neostrata. Ma wartość 200 USD, ale możesz kupić ten zestaw za 52 USD, co jest niesamowitą ofertą. Możesz też użyć kodu promocyjnego More10, jeśli chcesz kupić ten pakiet za jedyne 47 USD.

Jeśli chcesz zwalczać ciemne plamy i blaknąć przebarwienia, 10 pakiet zawiera 21-dniowy zapas kompletnej pielęgnacji skóry z najlepiej sprzedającymi się, wysoko ocenianymi produktami. Dzięki temu przyszłość wygląda jasno zestaw do pielęgnacji skóry. Uruchom swój sklep, zanim ta niewiarygodna oferta się wyprzeda.

Najlepsze rozwiązanie problemu Dermstore: schemat rozjaśniania

Jeśli chcesz rozjaśnić swoją skórę, to ustawić warto sprawdzić. Oto co jest w zestawie:

  • Obagi Nu-Derm Foaming Gel- Żel do mycia twarzy, który doskonale nadaje się do cery normalnej i tłustej.

» Przeczytaj cały artykuł