GitHub Copilot staje się szerzej dostępny dla wszystkich programistów

Programista AI pair, który sugeruje kod, GitHub Copilot jest teraz ogólnie dostępny dla indywidualnych programistów, po uruchomieniu w zeszłym roku wersji zapoznawczej.

Do tej pory sztuczna inteligencja nie radziła sobie z ulepszaniem kodu, pozostawiając proces tworzenia oprogramowania prawie całkowicie ręczny. Dzięki GitHub Copilot sztuczna inteligencja może być szeroko wykorzystywana przez programistów do pisania i uzupełniania kodu, przynosząc korzyści MŚP i społeczności start out-upów, umożliwiając im łatwiejsze tworzenie produktów cyfrowych, takich jak witryna e-commerce lub interfejs użytkownika.

GitHub Copilot sugeruje kod w czasie rzeczywistym, więc gdy programiści wpisują kod lub komentarze, sugeruje następną linię kodu, kompletne metody, szablonowy kod, testy całych jednostek i złożone algorytmy, aby dopasować je do kontekstu i konwencji stylu projektu.

Może być zintegrowany z popularnymi edytorami, w tym Neovim, JetBrains IDE, Visual Studio i Visual Studio Code jako rozszerzenie.

GitHub Copilot jest teraz dostępny dla wszystkich programistów i będzie oferowany firmom jeszcze w tym roku. Zacznij od 60-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, i sprawdź nasze plany cenowe. Jest darmowy dla zweryfikowanych studentów i opiekunów popularnego oprogramowania typu open resource.