Great Outfits in Fashion History: Gwen Stefani’s Fuzzy Blue Bikini Top

gwen stefani 1998 vmas

Są momenty w stylu celebrytów, które są naprawdę dobre, a także wyglądy, które naprawdę do ciebie pasują, te, które desperacko próbujesz odtworzyć w domu. W ‘Świetne stroje w historii mody”, Redaktorzy Fashionist ponownie odwiedzają swoje ulubione lewki wszech czasów.

W latach 90. i 2000. podejście Gwen Stefani do stylu było podobne do podejścia jej i jej zespołu No Question do muzyki: zapożyczyła z różnych kultur (w tym tych, których być może nie powinna mieć) i subkultur, aby stworzyć wygląd, który był wszystko jej własne. Wygląd punkowej księżniczki, jednej z najbardziej nieustraszonych kredensów w muzyce głównego nurtu, w tym mocno wspominanym okresie był naprawdę niezapomniany, choć czasami nieco chaotyczny.

Elizabeth Reynolds

Next Post

What Is the Best Online Ticketing System

Fri Jun 24 , 2022
Jaki jest najlepszy process sprzedaży biletów on the net? Najlepsza platforma sprzedaży biletów na Twoje wydarzenie zależy wyłącznie od potrzeb Twojej placówki. W tym kontekście nie ma jednego uniwersalnego podejścia do sprzedaży biletów, a każdy sektor działalności wymaga innej funkcjonalności. Ale najlepiej byłoby, gdyby firmy zajmujące się sprzedażą biletów i […]
What Is the Best Online Ticketing System