Halle Berry debiutuje w nowej odsłonie kręconych fioletowych włosów: zdjęcia przed i po

Zobacz galerię

Źródło zdjęcia: Agencja prasowa/NurPhoto/Shutterstock

Halle Berry ciągle zmienia swój wygląd, ale byliśmy całkowicie zszokowani, gdy zadebiutowała nowym, jasnofioletowym kolorem włosów na nowych zdjęciach. 55-latka opublikowała pokaz slajdów ze zdjęciami, na których kołysze się nową fryzurą, która ma kręcony fioletowy prime i ciemnoczarne ogolone włosy pod spodem.

Halle zamieścił dwa zdjęcia z podpisem: „Wiem, że wyglądam, jakbym nic nie robił, ale moje włosy są dość zajęte”. Na pierwszym zdjęciu włosy Halle były rozpuszczone w naturalne loki z górną częścią pomalowaną na jasny fiolet, a dolną połową pozostawioną na ciemnoczarną. Na drugim zdjęciu uśmiechnęła się do aparatu, pokazując swój nowy wygląd.

jagoda halleHalle Berry. (Impression Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Halle ma kochałem jej naturalne loki ostatnio, a niedawno opublikowała zdjęcie, na którym kołysze się naturalnie kręconymi, platynowymi blond włosami, pijąc prosto z kokosa na wakacjach.

Opublikowała zdjęcie z podpisem „loki i kokosy”, a na zdjęciu Halle miała swoje super krótkie włosy w naturalnych lokach, z górną warstwą ufarbowaną na platynową blondynkę i ogolonymi włosami pod ciemnym brązem.

Ona stylizowała jej wygląd z workowatym białym T-shirtem z wycięciem, warstwowymi bransoletkami, maleńkimi złotymi kolczykami i parą dużych czarnych okularów przeciwsłonecznych Tory Burch. Halle pojechała naturalnie podczas swojej podróży i zaledwie kilka dni temu opublikowała selfie na plaży.

Oprócz tej fioletowej metamorfozy włosów Halle również się zmieniła jej fryzura zaledwie trzy miesiące temu.

» Przeczytaj cały artykuł

Elizabeth Reynolds

Next Post

Melissa & Doug Tabletop Easel Tylko 15,31 USD na Amazon (zwykle 48 USD)

Wed Aug 10 , 2022
Zabawki Melissa & Doug są zawsze hitem i znaleźliśmy ofertę na Amazon! Do dzisiejszej nocy, tylko 9 sierpnia, pospiesz się do Amazonka gdzie możesz to zdobyć Dwustronna magnetyczna sztaluga stołowa Melissa & Doug za jedyne 15,31 USD (zwykle 48,09 USD)! To wysoko oceniane sztaluga stołowa posiada wbudowaną rolkę papieru, tablicę […]