How To Be The Best Girlfriend A Man Never Forgets

Relacje nie zawsze są proste, ale są warte wysiłku. Nie będzie żadnych separacji ani rozwodów i wszyscy będą się spotykać. W związku trzeba dużo wysiłku, ale nie zawsze jest to przyjemne. Nikt nie nauczy Cię, jak być najlepszą dziewczyną, więc spójrzmy prawdzie w oczy:

W wielu przypadkach kobiety wkładają dużo wysiłku w to, aby side ich polubił, ale potem nie robią nic, aby go zatrzymać po tym, jak go mają. To jeden z najczęstszych błędów na dzisiejszej scenie randkowej. Wydaje się, że zbyt wielu ludzi ciężko pracuje w pogoni za połowem, ale nie w pogoni.

Oto kilka wskazówek, jak być najlepszą dziewczyną na świecie

Zachęć go.

W rezultacie wiele kobiet błędnie uważa, że ​​ich partnerzy są niewrażliwi na cierpienie, ponieważ są mężczyznami. Mężczyźni, pomimo swojej osobowości twardzieli, również cierpią z powodu niepewności. Oni również wymagają od czasu do czasu zwiększenia pewności siebie, tak jak ty.

Komplementuj go od czasu do czasu i daj mu znać, że go doceniasz. W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni są zaprogramowani społecznie, by dawać i nie przyjmować pochwał. Niezależnie od płci zawsze dobrze jest usłyszeć komplementy na swój temat. Komplementy nie wystarczą. Daj mu znać, jak bardzo cenisz jego wysiłki i osobę, którą jest jako całość.

Bądź mniej dramatyczny

Trzymaj emocje pod kontrolą. Mały dramat może być ekscytujący, ale przesadzanie może być nieprzyjemne. Jeśli chcesz być najlepszą dziewczyną, musisz być mniej emocjonalna i bardziej wyrozumiała.

Nie drażnij

Nakłonienie kochanka do robienia tego, co chcesz, jest formą sztuki. W żaden sposób, kształt lub forma, czy nie powinieneś kogoś nękać? Jeśli dziewczyna ma nadzieję, że jej lover będzie szczęśliwy, musi unikać zrzędzenia. Jeśli będziesz go dalej nękać, pomyśli, że jesteś jego matką.

Wiedz, że potrzebuje czasu swojego człowieka

Mężczyźni potrzebują czasu w samotności, z dala od swoich dziewczyn. Zostaw go w spokoju od czasu do czasu, jeśli chcesz nauczyć się, jak być najlepszą dziewczyną.

Bądź pewny siebie

Co ciekawe, na poziom zadowolenia mężczyzny w związku wpływa poziom pewności siebie kobiety. Posiadanie niepewnej dziewczyny oznacza, że ​​twój chłopak musi radzić sobie z zazdrością, niepewnością fizyczną i dodatkową presją, abyś czuł się dobrze ze sobą.

Nie wzbudzaj w nim zazdrości.

Kiedy ich kochanek staje się wściekły i zazdrosny o ich związek z innym mężczyzną, niektóre kobiety uważają to za zabawne, a nawet zwiększają poczucie własnej wartości. To z kolei irytuje twojego partnera bez końca i nie przyniesie mu szczęścia. Nie wzbudzaj w nim zazdrości, a zostanie z tobą jako urocza dziewczyna.

Często dla niego gotuj.

Najlepiej byłoby, gdybyś przygotował jego ulubione danie. Spróbuj gotować, nawet jeśli nie umiesz gotować. Najlepszym sposobem na zdobycie serca mężczyzny jest jego żołądek, więc weź kilka lekcji gotowania, wyszukaj proste przepisy i gotuj dla niego.

Często mu komplementuj

Ludzie wszystkich płci doceniają komplementy. Nawet mężczyźni tego potrzebują! W rezultacie chwalenie go sprawia, że ​​jest zadowolony. Niepewność mężczyzn jest często niedoceniana przez kobiety, z którymi się spotykają. Sztuką, żeby go zatrzymać, jest powiedzenie mu, że myślisz, że jest seksowny. Regularnie zwracaj uwagę na rzeczy, które w nim lubisz.

Słuchaj go

Całkiem łatwo wpaść w „Hej kochanie, jak ci minął dzień?” wzór ze współmałżonkiem. Potem zignorujesz wszystko, co powie, ponieważ nie obchodzi cię, co ma do powiedzenia o swoim dniu. Posłuchaj, co ma do powiedzenia o swojej pracy. Będziesz najlepszą dziewczyną, bo on zobaczy różnicę.

Doceń wszystko, co dla ciebie robi.

Jest powód, dla którego twój facet robi takie rzeczy, jak sprzątanie kuchni lub przynoszenie ci kwiatów. To nie są jego codzienne czynności. Upewnij się, że wie, jak bardzo cenisz to, co dla ciebie robi, wyrażając wdzięczność.

Aby mieć przyjemny związek, jest to konieczne. Ludzie często biorą się za pewnik, więc regularnie mów mu, jak bardzo cenisz jego obecność w ich życiu.

Proszę nie pytaj go, gdzie był i co cały czas robi.

Twój związek ucierpi z powodu twoich narzekań, a twój mężczyzna będzie chciał cię opuścić. Będzie Cię informował o swojej lokalizacji i będzie wdzięczny, że nie zapytałeś.

Jeśli mu wybaczyłeś, nie wspominaj o jego wadach.

Kiedy dwoje ludzi jest w związku miłosnym, zwykle się kłócą. Ponadto bez wątpienia robił w przeszłości rzeczy, które cię niepokoiły, ale pozwoliłeś im odejść. Kiedy mówi się, że coś zostało wybaczone, automatycznie oznacza to, że zostało wybaczone. To, co robi wspaniała dziewczyna, to wspieranie. Przypominanie mu o przeszłości tylko go jeszcze bardziej zirytuje. Nie mów, że mu wybaczyłeś, jeśli tego nie zrobiłeś. Zostaw to w spokoju, jeśli masz.

Pobaw się z nim.

Bądź w stanie śmiać się z siebie i odpuścić śmieszne rzeczy, które dzieją się w życiu. Będzie się z tobą lepiej bawił. Życie i relacje, które zacieśnia, byłyby znacznie przyjemniejsze bez zdrowej dawki humoru. Z nim znajdź powód do śmiechu z wszystkiego i ze wszystkiego. Wampir energetyczny nie będzie mile widziany w swoim kręgu przyjaciół. Ma nadzieję, że będziesz miał korzystny wpływ na jego życie. Uczenie się nowych rzeczy pomaga zachować związek żyje a także urozmaicić swoją rutynę.

Zrób dobre wrażenie na otaczających go ludziach.

Chłopaki mężczyzn są źródłem dumy. Im więcej ludzi zobaczy, jaka jesteś gorąca, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie o tobie myślał. Jeśli jego kumple ci zazdroszczą, będzie chciał cię zatrzymać.

Mentalność „lidera stada” wciąż żyje i ma się dobrze wśród mężczyzn, spójrzmy prawdzie w oczy. Aspirują do bycia kimś, kogo podziwiają ich przyjaciele. W rezultacie będzie zadowolony, gdy dobrze sobie poradzisz w ich obecności.

Możesz również przeczytać: 15 rzeczy, które faceci lubią w dziewczynach: Cechy, które mężczyźni kochają

Aby być najlepszą dziewczyną, nie musisz być naukowcem od rakiet. Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, będziesz na najlepszej drodze do bycia najbardziej akceptowalną dziewczyną w historii, a twój partner cię oczaruje!

Elizabeth Reynolds

Next Post

How to Get 'Jello Skin,' According to the TikToker That Coined the Term

Fri Jun 24 , 2022
Ostatnio pojawiło się kilka trendów, w których ludzie chcą, aby ich skóra wyglądała jak różne produkty spożywcze. Najpierw była glazurowana skóra pączka, a teraz przeszliśmy do skóry Jello. Choć dążenie do tego, by wyglądać jak pączek lub miska galaretki może wydawać się podobne, różnią się one w bardzo zasadniczy sposób. […]
GQ