Ikea launches employee carpooling trial with Liftango

Aby zachęcić do zrównoważonych nawyków dojazdów, Ikea przetestuje międzynarodowy application wspólnych przejazdów we współpracy z Liftango.

Od 27 czerwca (poniedziałek) pracownicy w Australii, Włoszech, Chorwacji, Serbii, Rumunii i Kanadzie mogą korzystać z aplikacji Journey2Get the job done do wspólnych przejazdów do pracy. Mogą monitorować liczbę przejechanych kilometrów lub mil, osiągniętą redukcję CO2 oraz dostęp do śledzenia kontaktów i funkcji bezpieczeństwa, jeśli to konieczne.

Daniela Pichler, kierownik ds. spotkań i podróży w Ikea Australia, powiedziała, że ​​„zdrowy i zrównoważony styl życia” jest kluczowym obszarem zainteresowania firmy.

„Program wspólnych dojazdów dla pracowników Ride2Operate zachęci tysiące współpracowników Ikei do zastanowienia się nad sposobami zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, przy jednoczesnym utrzymywaniu pozytywnych interakcji z kolegami w drodze do pracy i z pracy”.

Dyrektor generalny Liftango, Kevin Orr, powiedział, że istnieje „wahanie” przed użyciem transportu publicznego po pandemii.

„Pozwolenie pracownikom tych konkretnych sklepów Ikea na wspólne przejazdy ze zweryfikowanymi kolegami zapewni wielu pracownikom spokój ducha, jednocześnie zapewniając, że zrównoważony rozwój poprzez wspólne przejazdy nadal jest głównym celem”.

W oparciu o sukces próby firma wdroży method w 500 sklepach Ikea na całym świecie.

Elizabeth Reynolds

Next Post

This Moosejaw Promo Code Will Score You Rare Savings on YETI Drinkware & Coolers

Sun Jun 26 , 2022
The hottest Moosejaw promo code will conserve you huge on YETI! Score a rare YETI deal for your house! By way of July 4th, head more than to Moosejaw exactly where they are supplying benefits customers (totally free to be part of) 20% off a single entire-cost merchandise when you […]