Intelligence Node Speaks : Employee Spotlight Series : Meet Priya Gaikwad – An OG INodian

Poznaj Priyę Gaikwad – OG INodian i administratora AVP.

Priya jest jedną z pierwszych pięciu w Intelligence Node i pracuje w firmie od dziewięciu lat. Jest synonimem Intelligence Node i założyła wiele czapek podczas swojego pobytu tutaj. Była świadkiem, jak firma przechodzi przez wszystkie wzloty i upadki, rundy finansowania, przeprowadzki biur, duże wygrane, zmiany strategiczne i wiele innych. Zadaliśmy Priyi kilka pytań, aby przyjrzeć się jej pracy w Intelligence Node. Posłuchajmy jej z pierwszej ręki, gdy dzieli się swoimi doświadczeniami, wspomnieniami i trajektorią rozwoju w węźle Intelligence Node.

1. Co jako pierwsze przyciągnęło Cię do Intelligence Node? Co cię tu zatrzymało?

Założyciele z pasją, mały i zaradny zespół oraz pula możliwości przyciągnęły mnie do Intelligence Node jako jednego z pierwszych zatrudnionych w dziale zasobów ludzkich i administracji. Ludzie i praca to dwie cenne cechy, których szukam w firmie, a Intelligence Node od czasu do czasu zapewnia mi obie – pozwalając mi pracować wśród najbardziej utalentowanych ludzi i pracować nad ekscytującymi i ambitnymi projektami, które utrzymują mnie w gotowości.

2. Opisz pokrótce charakter swojej roli i jak zmieniała się/rozwijała się na przestrzeni lat

Moja obecna rola jest idealna dla początkujących we mnie, zarządzających codziennymi operacjami i kierowaniem ogólnymi funkcjami i usługami wsparcia, w tym zarządzaniem przenoszeniem biur i przekształcaniem przestrzeni biurowych w celu odzwierciedlenia energii i osobowości Intelligence Node. Moja przygoda z Intelligence Node rozpoczęła się dziewięć lat temu jako administrator biura, a teraz kieruję całym działem administracyjnym, rozwiązując codzienne problemy, które przekraczają moje granice i pomagają mi myśleć nieszablonowo. Podczas mojej dziewięcioletniej kadencji zawsze miałem okazję nosić wiele kapeluszy i wspinać się po drabinie wzrostu.

3. Jak wyglądała Twoja ścieżka kariery od momentu dołączenia do Intelligence Node?

To zawsze było w górę i w przód. Od początku jako administrator biura do dziś jako AVP działu administracyjnego, mogłem dodać wartość do tego stanowiska, stale rozwijając swój poziom umiejętności, przechodząc na stanowiska o większej odpowiedzialności i przyczyniając się do rozwoju firmy.

4. W jaki sposób Intelligence Node sprawia, że ​​czujesz się doceniany? lub Co z kulturą firmy INode podoba Ci się najbardziej?

Prawie wszystko w kulturze firmy Intelligence Node sprawia, że ​​czuję się doceniany. Od pięknej powierzchni biurowej, elastycznych godzin pracy, polityki otwartych drzwi i świetnych współpracowników po ogromne możliwości rozwoju, nauki i awansu.

5. Podziel się radą dla nowego Inodianu.

Podwiń rękawy i wskocz do wszystkiego, co trzeba zrobić! Ciągłe uczenie się i improwizowanie zestawu umiejętności, aby rozwiązywać problemy, które masz przed sobą, powinny być Twoim ostatecznym celem, a sukces nastąpi!

6. Podziel się swoimi najbardziej pamiętnymi chwilami w Intelligence Node.

Mam wiele niezapomnianych chwil w Intelligence Node – pierwszy dzień w pierwszym biurze, przeprowadzka z małego biura o powierzchni 1000 stóp kwadratowych do obecnego biurowca o powierzchni 10000 stóp kwadratowych w Andheri – wszystkie przywołują dla mnie wspaniałe wspomnienia gdy byłem świadkiem rozwoju firmy. Bycie częścią firmy w 2017 roku, kiedy zakończyła ona 5-letni kamień milowy, a dziś, ponieważ jest na wyciągnięcie ręki od zakończenia udanej dekady, jest dla mnie dumnym momentem i wspomnieniem, które będę pielęgnować na długie lata.

7. Jakie są Twoje zainteresowania poza pracą?

Rysowanie i malowanie to coś, do czego się zwracam, gdy tylko mam trochę wolnego czasu. Malowanie wymyślnych pejzaży jest dla mnie formą medytacji i działa jak stres. Uwielbiam też oglądać z synem filmy science fiction i spędzać weekendy, eksperymentując z nowymi przepisami i ciesząc się wspólnymi domowymi posiłkami.

„INode Speaks” to cykliczna seria zawierająca indywidualne wywiady z naszymi utalentowanymi pracownikami z różnych zespołów i regionów. Poprzez te szczere rozmowy chcemy, abyś poznał ludzi, którzy są integralną częścią społeczności Intelligence Node, ich podróż po karierze w Intelligence Node oraz ich wkład w kulturę i rozwój firmy.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Automated Pizza Oven Concept 'PizzaForno' Plans to Launch Thousands of Locations in North America [Interview]

Fri Jun 24 , 2022
The impressive automated pizza oven thought, PizzaForno, continues to make on its brand name with 54 present-day locations and options to increase to countless numbers of places throughout North The united states. The artisanal pizza is made fresh to purchase in three minutes and can be accessible 24/7. Les Tomlin, […]
Automated Pizza Oven Concept 'PizzaForno' Plans to Launch Thousands of Locations in North America [Interview]