Jak korzystać z serwisu eBay, aby stworzyć kino domowe swoich marzeń

Reklama we współpracy z eBay — światowym rynkiem on line.


Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem filmów, fanatykiem sportu, czy po prostu chcesz cieszyć się najnowszymi grami wideo w wyraźnym 4K z dźwiękiem o wysokiej wierności, potrzebujesz zestawu rozrywki domowej, który sprosta zadaniu.

Przez lata ludzie albo płacili cenę detaliczną za swoje telewizory, głośniki, zestawy strumieniowe, odtwarzacze multimedialne i projektory (odnosząc przy tym poważny cios finansowy), albo czekali na ważne wydarzenie sprzedażowe, takie jak Czarny Piątek, kiedy wszyscy inni również chce kupić te duże przedmioty.

Okazuje się, że jest lepszy sposób. Sposób na zaoszczędzenie pieniędzyorazzdobądź potrzebne przedmioty — bez konieczności czekania pół roku lub biwakowania na chodniku. Twoja tajna broń w walce o lepsze ceny na sprzęt do domowej rozrywki? eBay.

kup domową rozrywkę na ebay

eBay to nie tylko aukcje używanych towarów prowadzone przez osoby prywatne na całym świecie. Marki i zaufani sprzedawcy od lat wystawiają zupełnie nowe przedmioty po płaskich cenach kup teraz i nierzadko można znaleźć wysokie zniżki na drogie produkty, takie jak telewizory i wysokiej klasy projektory.

Oto jak iczemuPowinieneś korzystać z serwisu eBay, aby znacznie ulepszyć swoje kino domowe, a jednocześnie trzymać się budżetu, który nie wstrząśnie Twoimi finansami.


Uzyskaj najlepszą cenę, przeglądając wybór telewizji, wideo i domowego sprzętu audio w serwisie eBay

Nie prosimy o czekanie przez sześć miesięcy, ale jeśli spędzisz godzinę dziennie na przeglądaniu sekcji Telewizja, wideo i domowe audio serwisu eBay, sortując oferty według nowych, gwarantujemy, że będziesz mile zaskoczony tym, co zobaczysz na liście po mniej niż tydzień poszukiwań.

Po prostu wybierz interesującą Cię kategorię produktów, przewiń w dół do sekcji aukcji, a następnie wybierz Stan: Nowy jako filtr, jednocześnie sortując według Nowo wystawione.

Obraz: eBay

Jeśli dokładnie wiesz, czego szukasz, możesz znacznie zawęzić wyszukiwanie, ponieważ eBay umożliwia filtrowanie według wielu zmiennych:

  • Rozmiar ekranu
  • Marka
  • Maksymalna rozdzielczość
  • Funkcje Smart Television
  • Częstotliwość odświeżania
  • Technologia wyświetlania
  • Cena £

Jeśli masz jasne pojęcie o tym, jaki zakres rozmiaru ekranu lub jaką markę Cię interesuje, zdecydowanie możesz dodać je jako filtry, ale zalecamy wejście z otwartym umysłem, zwłaszcza jeśli szukasz najlepszej oferty.

W naszym krótkim czasie przeglądania zobaczyliśmy zniżkę na zupełnie nowe telewizory Sony, Samsunga i LGod 10% do 40% od zwykłej ceny detalicznej.

Przykład: 10 65-calowy telewizor Smart Tv firmy LG, który może się pochwalić częstotliwością odświeżania 120 Hz, złączem USB 2. i ultra-ostrym wyświetlaczem OLED, i jest regularnie wyceniany za 2400 USD w witrynach dużych sprzedawców, jest dostępny za mniej niż 1450 USD na eBay!

Jeśli szukasz ogromnego zestawu z najnowszą technologią, dzięki któremu możesz cieszyć się ulubionymi sportami ze znajomymi lub doświadczyć najlepszych wrażeń podczas oglądania przebojów filmowych, wypróbuj 10 75-calowy telewizor Samsung QN75QN900A QLED. Jest ultracienki, idealny do montażu na ścianie, ma superszybką częstotliwość odświeżania 120 Hz, prawdziwą rozdzielczość 8K z ponad 33 milionami pikseli i możliwość skalowania treści do 8K. Obecnie jest notowany na mniej niż 3300 USD, o 16% mniej od najlepszej ceny on the web, ale prawie o 1000 USD taniej niż na stronach internetowych niektórych konkurentów.

Ponieważ każda aukcja trwa tylko tak długo, jak oferta sprzedającego, mogły just one wygasnąć do czasu, gdy to czytasz, ale to jest część piękna tego podejścia: nowe oferty są dodawane stale, a jeśli jesteś wytrwały w swoich poszukiwaniach , dostaniesz to, czego potrzebujesz w żądanej cenie.


Skorzystaj z ograniczonych czasowo ofert serwisu eBay

Obraz: eBay

Oferty ograniczone czasowo w serwisie eBay są dokładnie takie, jak brzmią: brakuje ilości, więc musisz skorzystać z dobrej ofertyszybki. Ale jeśli jesteś na szczycie swojej gry i wiesz dokładnie, czego chcesz, jest to świetny sposób na zdobycie przedmiotu high quality z ogromną zniżką.

Pamiętaj jednak, że niektóre przedmioty, które zobaczysz, będą odnowione z certyfikatem i chociaż oferują a single zwykle najlepsze zniżki, nadal możesz znaleźć świetne oferty na zupełnie nowe przedmioty.


Przenieś rabaty na wyższy poziom dzięki zakupom w otwartym pudełku

Jeśli szukasz najlepszej możliwej ceny lub pracujesz w ograniczonym budżecie, rozważ filtrowanie według Stan: Otwarte pudełko. Zazwyczaj będą to zwroty od klientów lub modele używane w sklepie do celów ekspozycji.

Obraz: eBay

W przypadku telewizorów właściwie odradzamy zakupy w otwartym pudełku. Często telewizory używane do wyświetlania były pozostawione włączone przez wiele godzin lub nawet dni całkowitego użytkowania, co może skrócić ich żywotność. Z drugiej strony głośniki, odtwarzacze Blu-ray i fantazyjne uchwyty ścienne prawdopodobnie będą tak dobre, jak nowe — iciężkodyskontowane ze względu na ich status otwartej skrzynki.


Użyj listy obserwowanych w serwisie eBay, aby porównać ceny i modele

Obraz: eBay

Do tej pory możesz się martwić, że cały 10 proces jest bardzo pracochłonny i czasochłonny, ale na szczęście istnieje sposób na szybkie porównanie najlepszych znalezisk.

Za każdym razem, gdy natkniesz się na ofertę, która wzbudzi Twoje zainteresowanie, użyj przycisku „Dodaj do listy obserwowanych” w serwisie eBay. Po spędzeniu kilku dni na przeglądaniu wszystkich przedmiotów, które przykuły Twoją uwagę, ponownie odwiedź listę obserwowanych i porównaj marki, modele i ceny.

Jest to szczególnie przydatne, gdy porównujesz różne modele telewizorów, ponieważ zalety i wady niekoniecznie muszą się zgadzać. Największy telewizor może mieć niską częstotliwość odświeżania, a górny panel wyświetlacza może mieć cenę naklejki, która jest znacznie wyższa niż następny najlepszy. I odwrotnie, niewielki wzrost ceny z zestawu budżetowego może dać ci o wiele więcej nieruchomości na ekranie, a także kilka podstawowych funkcji, których byś przegapił w tańszym modelu.


Kupuj z ufnością dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy w serwisie eBay

Obraz: eBay

Ponieważ serwis eBay istnieje od zawsze i jest powiązany z aukcjami prowadzonymi prywatnie, niektórzy kupujący mogą obawiać się, że nie jest to bezpieczna przestrzeń do wydawania setek, a nawet tysięcy dolarów na zakup.

Całkowicie fałszywe!

eBay dołożył wszelkich starań, aby zakupy w swojej witrynie, zarówno od osób prywatnych, marek, jak i sklepów, były tak bezpieczne, jak to tylko możliwe, a część tego bezpieczeństwa pochodzi z gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeśli nie otrzymałeś zamówionego przedmiotu, a sprzedawca nie może lub nie rozwiąże problemu jako pierwszy, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Nie ma specjalnych opcji decide-in ani dodatkowych lub ukrytych opłat. eBay pokryje nawet cenę zakupuorazoryginalne opłaty za wysyłkę. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj więcej o gwarancji zwrotu pieniędzy.

Aby stworzyć własne wymarzone kino domowe, jednocześnie oszczędzając pieniądze, pomiń duże sklepy i zatłoczone półroczne wyprzedaże i skorzystaj z ofert specjalnych eBay. To najprostszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przy jednoczesnym zakupie najnowszego sprzętu rozrywkowego z najwyższej półki.

Wpis Jak korzystać z serwisu eBay, aby stworzyć kino domowe swoich marzeń, pojawił się jako pierwszy w The Actual Deal autorstwa RetailMeNot.

Leave a Reply