Jak małe i średnie firmy mogą usprawnić swoje rozliczenia podatkowe

Według Sarah Lawrence, założycielki i dyrektora generalnego usług księgowych, Warm Toast i członkini rady doradczej Xero Husband or wife Advisory Council, Sarah Lawrence, nadszedł czas na koniec roku finansowego (EOFY) .

Lawrence ujawnił najważniejsze wskazówki dla małych i średnich agency dotyczące korzystania z tego EOFY w celu usprawnienia ich zeznań podatkowych.

  1. Wyprzedź zakręt

„Aktualizuj swoje księgi, aby szybko sprawdzić swoją sytuację finansową. Postaraj się również wcześniej zaangażować swojego księgowego do wszelkich rozmów dotyczących planowania podatkowego. Pamiętaj – nie kupuj czegoś tylko po to, aby uzyskać odliczenie, ważne jest, aby wszelkie wydatki biznesowe były zgodne z Twoją strategią i prognozą” – powiedziała Handel detaliczny.

2. Buduj dyscyplinę

„Prace związane z ustalaniem cen i sprawdzaniem marży są obecnie najważniejsze dla większości organization. Przy niedoborach siły roboczej w większości branż, rosnącej inflacji i problemach z łańcuchem dostaw istnieje teraz możliwość skontaktowania się z księgowym, dyrektorem finansowym lub księgowym przed końcem roku, aby móc zaplanować nadchodzący rok finansowy i dalej” – powiedział Lawrence.

3. Skorzystaj z automatyzacji

„Skoncentruj się na tym, co możesz zrobić na poziomie automatyzacji dzięki technologii takiej jak Xero w celu zwiększenia wydajności i budowania na stosie technologicznym poprzez wprowadzanie aplikacji specyficznych dla branży. Świetnym miejscem do rozpoczęcia tej podróży lub jej rozbudowy jest Sklep z aplikacjami Xero”.

Elizabeth Reynolds

Next Post

BET Awards 2022 Moda na czerwony dywan

Tue Jun 28 , 2022
Podczas gali 2022 Bet Awards w Los Angeles celebryci stali się wielcy i odważni dzięki wyglądowi z czerwonego dywanu. Pomimo upalnych letnich temperatur, wiele największych gwiazd czarnej rozrywki — od Billy’ego Portera po Lizzo — wystąpiło w bogatych, długich rękawach, które zawierały zapierające dech w piersiach elementy projektu. Inni jednak […]
Scorpio Daily Horoscope - Free Scorpio Horoscope for Today From the AstroTwins