Jak zarabiasz na życie robiąc to, co kochasz? (Część 2)

Autor: Courtney Omell
5 lipca 2022 r.

Kontynuujemy naszą rozmowę z Kevinem Carrollem, Executive Dice President w Carma Video games, o tym, jak budować karierę robiąc to, co kochasz. Sprawdź Oszczędne życie na Podcasty Apple, Spotify, Podcasty Google, Amazonka, Anchor.fm, iHeartRadiolub gdziekolwiek jesteś, aby znaleźć podcasty.

Nie tylko początkujący projektanci gier mogą uczyć się z historii Caroll. Jego rada dotyczy każdego, kto sprzedaje produkt. Tenzi, Slapzi i inne Gry Carma nie zabieraj dużo czasu na naukę. I to jest jeden z najbardziej atrakcyjnych czynników w procesie sprzedaży.

Tenzi Caroll zajmuje tylko kilka sekund, aby wyjaśnić. Zrozumienie zasad zajmuje właścicielowi firmy tylko kilka sekund i tylko kilka minut, aby klient był tym podekscytowany. Prostota pomaga sprzedawać te produkty.

Kiedy Caroll chciał rozszerzyć swoją dystrybucję, trafił na targi. Zamiast czekać, aż potencjalni nabywcy przejdą obok, skusił ich wyzwaniem. Zaprosił ich do zabawy. Jego stoisko wkrótce kipiało od aktywności, a jego biznes kwitł.

Oto część druga rozmowy.

logo podcastu oszczędnego życia

Więcej o oszczędnym życiu z Jimem Markusem

Ten odcinek był sponsorowany przez Aosom oraz Przegląd najważniejszych wydarzeń. Użyj naszego kodu FRUGAL15, aby uzyskać dodatkowe 15% zniżki na zamówienie na Highlights.com.

Frugal Dwelling to podcast dla inteligentnych konsumentów. Jak wydajesz mniej i dostajesz więcej? Program sponsorowany przez Brad’s Deals zawiera wywiady, historie, porady i sztuczki. Jim Markus jest gospodarzem piątego sezonu, który jest już dostępny.

Elizabeth Reynolds

Next Post

4 lipca Aktywizm i inspiracja

Wed Jul 6 , 2022
Zacznijmy 4 lipca piosenką! Kliknij poniższy backlink, aby zobaczyć potężną adaptację „My Region ‘Tis of Thee” Reiny del Cid. „Kraina dystopii/Krótkowzroczność religijna”. Ci z Was, którzy są w Nowym Jorku i nie mają planów w bardzo w najbliższej przyszłości może dołączyć do mnie na tym marszu na Brooklynie dzisiaj o […]