Joe Berry Award 2022 winner revealed

Zwycięzca nagrody Joe Berry Australian Retail Market Govt Award został ogłoszony podczas ceremonii w Sydney wczoraj wieczorem.

Benjamin Jacobs z ALDI Australia triumfował. Jego esej i prezentacja na temat „automatyzacji łańcucha dostaw” były ulubionymi przez panel jurorów podczas sesji prezentacyjnej wydarzenia, która odbyła się w siedzibie firmy Coca-Cola w North Sydney.

Po sesji sześciu finalistów ponownie zmierzyło się z tłumami w wywiadach jeden na jednego podczas ceremonii wręczenia nagród w The Ballroom, Royal Randwick Racecourse.

Dołączyli do nich także czterej inni eseiści, którzy zakwestionowali Stypendium Discussion board Partnerów Handlowych. Zostało to przyznane Marcelle Eid z Ferrero.

Doskonały conventional

Ogłaszając zwycięzcę nagrody Joe Berry, Bernie Brooks powiedział, że decyzja nie była łatwa.

„Standard był w tym roku wyjątkowy. Cała szóstka finalistów zaprezentowała się wyjątkowo dobrze” – powiedział.

„Wspaniale było zobaczyć tak niezwykłą różnorodność roli/statusu, jaką mieli ludzie, co było dość wyjątkowe w porównaniu z poprzednimi latami i pozwoliło uzyskać informacje zwrotne na temat takich rzeczy, jak odżywianie, zrównoważony rozwój, różnorodność, której wcześniej nie widzieliśmy”.

Wspieranie sukcesu

Odbierając nagrodę, pan Jacobs podziękował innym finalistom, sponsorom, przyjaciołom i rodzinie oraz zespołowi odpowiedzialnemu za Joe Berry Awards za ich wsparcie.

Powiedział też, że ma „wyjątkowe szczęście” pracując dla ALDI Australia.

„Jestem bardzo dumny ze współpracy z ALDI. Zawsze miałem wyzwania i rozciągałem się każdego dnia przychodząc do pracy, a przede wszystkim każdego dnia miałem absolutną radość”.

Bądźcie czujni

Retail Media gratuluje panom Jacobsowi, pani Eid i wszystkim finalistom ich osiągnięć. Przyszłość branży detalicznej w Australii wygląda obiecująco z tymi ekscytującymi młodymi menedżerami w swoich szeregach.

Dalsze relacje z Joe Berry Awards zostaną przedstawione w sierpniowym numerze Świat handlu detalicznego.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Hair Remover Tool, Mainstays Round Fire Pit, Maruchan Cup of Noodles & more (6/23)

Fri Jun 24 , 2022
Oto dzisiejsze oferty elektroniki i gospodarstwa domowego (6/23): Dostać 2 środki do usuwania kłaczków/włosów za $3,59 dostarczane z Prime z Amazon, gdy używasz kodu 70X517BM w kasie. Uzyskać Podpory 26″ Metalowe okrągłe palenisko opalane drewnem za 22 USD z Walmartu (zwykle 35 USD). Dostać 12 butelek Propela, Arbuza, Sportowej Wody […]