Kendrick Lamar Performs From the Front Row at Louis Vuitton

W koronie cierniowej Kendrick Lamar wziął mikrofon z pierwszego rzędu pokazu Louis Vuitton Men’s w Paryżu, aby oddać hołd zmarłemu dyrektorowi kreatywnemu marki Virgilowi ​​Ablohowi, który zmarł w listopadzie 2021 roku.

Lamar wykonał wspieraną orkiestrą składankę utworów ze swojego najnowszego albumu, Pan Morale i Wielcy Steppers, w tym „N95”, a także „Savior”, „Rich Spirit” i „Count Me Out”, zamykając wykonanie powtarzaną mantrą „Niech żyje Virgil”. (Na poniższym filmie pojawia się tuż przed upływem 13 minut.) Siedząc między swoim partnerem pgLang, Dave’em Absolutely free i modelką Naomi Campbell, miał na sobie ciemnoszary garnitur LV, kowbojskie buty ze srebrnymi czubkami i coś, co wydaje się być ta sama korona pokryta diamentem, którą założył na Pan Morale okładka albumu.

Zawartość

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Gdy Lamar nagrał ścieżkę dźwiękową finału serialu, modelki niosły na wybiegu ogromny tęczowy sztandar, który przypominał zapętloną kolejkę górską na żółtej ceglanej drodze. (Najwcześniejsze kolekcje Vuitton firmy Abloh składały hołd Czarnoksiężnik z krainy Oz oraz Wiz.) Zamiast Abloha, cała męska drużyna LV zjechała żółtym pasem startowym, aby zakończyć pokaz.

I to nie jest pierwszy hołd Kendricka dla Virgila: w lutym Lamar miał na sobie niestandardowy garnitur Louisa Vuittona zaprojektowany przez Abloh, podczas występu u boku Dr. Dre, Mary J. Blige, 50 Cent, Snoop Dogga i Eminema podczas przerwy Super Bowl pokazać.

W innym miejscu w Europie Lamar ma zagrać w niedzielę na festiwalu muzycznym Glastonbury w Anglii.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Joe Berry Award 2022 winner revealed

Fri Jun 24 , 2022
Zwycięzca nagrody Joe Berry Australian Retail Market Govt Award został ogłoszony podczas ceremonii w Sydney wczoraj wieczorem. Benjamin Jacobs z ALDI Australia triumfował. Jego esej i prezentacja na temat „automatyzacji łańcucha dostaw” były ulubionymi przez panel jurorów podczas sesji prezentacyjnej wydarzenia, która odbyła się w siedzibie firmy Coca-Cola w North […]