Kombinezon Saint Laurent z wyciętym dżersejem noszony przez Yung Miami, Jaydę Cheaves i Alonzo Arnolda

&#13
&#13

Trzy razy urok, a 10 kombinezon jest zatwierdzony przez celebrytów! Ostatnim nazwiskiem, które można było zobaczyć w kombinezonie Saint Laurent Slash-Out Jersey, był Yung Miami podczas nocy w Paryżu. Z czarno-biało-czerwonym strojem bez ramiączek, który kosztuje 2990 $ at MytheresaCaresha dodała czarne odcienie, złotą biżuterię, czarne czółenka i kopertówkę. Czerwona szminka była idealnym uzupełnieniem tego looku – nie modą gafa wgląd!

Zdjęcie: IG/Reprodukcja

Wcześniej dopasowanie zostało również zauważone u Jaydy Cheaves, która dodała swój charakterystyczny akcent, podnosząc rąbek, aby stworzyć romper. Połączyła swój spersonalizowany kombinezon z wyprzedaną kopertówką Judith Leiber „Call Me Brick Phone” w złocisto-czarnych szpilkach na platformie.

Zdjęcie: IG/Reprodukcja

Alonzo Arnold zachował pierwotną długość ubrania, a kolor dopasował go do swoich butów. Chociaż wszystkie wyglądają na bomby na swój sposób, pozostaje pytanie: kto nosił go najlepiej?

Chcemy usłyszeć Twoje myśli, więc zapisz się w naszej skrzynce odbiorczej i kup wygląd poniżej!

Zobacz: 2990 $ Kombinezon Saint Laurent z wycięciem z dżerseju

Główny obraz: Smoove, Drew Visions, IG/Reprodukcja

&#13
&#13
&#13
&#13

Elizabeth Reynolds

Next Post

MRA pochwala podpisanie pakietu legislacyjnego inform

Sun Jul 24 , 2022
Prezes i dyrektor generalny Michigan Stores Affiliation, William J. Hallan, dołączył dziś do gubernatora Gretchen Whitmer w celu oficjalnego podpisania ustawy Inform (Powiadomienie o uczciwości i uczciwości na internetowych rynkach detalicznych), HB 5486-5487. Ten pakiet przepisów będzie teraz znany jako Akty Publiczne 152-153 z 2022 r. Inform Act wymaga, aby […]
Ulubione produkty Allure Beauty Editors w tym tygodniu — Recenzje