Laura Whitmore wprowadza na eBay ulubioną edycję mody

MODA

14 lipca 2022 | przez Biuletyn Detaliczny

Prezenterka telewizyjna Appreciate Island Laura Whitmore połączyła siły z eBay Uk, aby wybrać swoją ulubioną kolekcję mody.

10 ruch po tym, jak eBay stał się pierwszym wcześniej ukochanym partnerem modowym dla programu telewizyjnego.

Rozpoczęty dzisiaj o godzinie 17:00 jako siedmiodniowa aukcja, edycja zaoferuje kupującym możliwość uzyskania wyglądu, który ma aprobatę Whitmore, jednocześnie wydłużając cykl życia każdego ubrania.

W kolekcji znajduje się ponad 50 sukienek, spódnic, kombinezonów, topów, garniturów, koordynatów i koszulek zespołu. Gwiazda dołączyła także kilku projektantów, w tym Tommy’ego Hilfigera, Ganniego, Versace i Moschino.

Ceny aukcji zaczynają się od 99p za sztukę.

Whitmore powiedział: „Zawsze byłem wielkim fanem ukochanych wcześniej i jako nastolatek zgłosiłem się na ochotnika do sklepu charytatywnego, aby zarówno zrobić swoje, jak i zdobyć pierwsze pieniądze z ukochanych klejnotów, które się pojawiły.

„Jestem zachwycony, widząc tak wiele osób dołączających do szumu przed miłością w ostatnich miesiącach. Wybrałem tę edycję przedmiotów w serwisie eBay, od ulubionych sklepów po wymarzone projektantów, aby pokazać, jak wyjątkowe i wszechstronne mogą być wcześniej pokochane”.

Aukcja, której gospodarzem jest wcześniej ukochany sprzedawca Reskinned, obejmie wszystkie zebrane fundusze, które zostaną przekazane na rzecz Oxfam.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj