Love’s Travel zatrzymuje uruchamianie automatycznych kiosków Jamba by Blendid

Love's Travel zatrzymuje uruchamianie automatycznych kiosków Jamba by BlendidZdjęcie dzięki uprzejmości Blendid.

Blendid, dostawca zautomatyzowanych rozwiązań dla gastronomii, oraz Jamba, dostawca świeżych koktajli owocowych i warzywnych, przygotowywanych na zamówienie, świeżo wyciskanych soków i shotów, dopalaczy i przekąsek, ogłosili plany rozszerzenia Jamba przez lokalizacje autonomicznych kiosków robotycznych Blendid do Love’s Vacation Stops, zgodnie z komunikatem prasowym.

Pierwszy kiosk Jamba by Blendid pilotowany w Love’s Vacation Prevent zostanie otwarty tego lata w Williams w Kalifornii, na obrzeżach Sacramento.

Z ponad 590 lokalizacjami w 41 stanach, Love’s Travel Stops zapewnia kierowcom i kierowcom całodobowy dostęp do czystych i bezpiecznych miejsc do zakupu benzyny, oleju napędowego, sprężonego gazu ziemnego, artykułów podróżnych, elektroniki, przekąsek, ofert restauracyjnych i nie tylko z wybrzeża do wybrzeża.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym gościom nowy sposób na delektowanie się pysznym jedzeniem w podróży. Jamba by Blendid da klientom kolejną opcję na orzeźwiające jedzenie w wybranych lokalizacjach w Kalifornii” – Joe Cotton, wiceprezes ds. usług gastronomicznych dla Love’s Travel Stops, napisano w komunikacie prasowym.

Kioski Jamba by Blendid wykorzystują bezdotykową platformę do automatyzacji żywności firmy Blendid foodOS, opatentowany process uczenia maszynowego, robotyki i sztucznej inteligencji, aby zapewnić kierowcom łatwo dostępne, pożywne opcje żywności przygotowywane na żądanie i dostosowane do indywidualnych preferencji o każdej porze dnia .

Elizabeth Reynolds

Next Post

Elegancka, wszechstronna kamizelka ułatwiająca przejście z lata na jesień

Fri Jul 29 , 2022
Cos Cropped jednorzędowa kamizelka, 120 USD, dostępny tutaj (rozmiary 2-14). Wybór redaktora to prawdziwe obsesje zespołu Fashionista związane z modą i urodą, wybrane przez profesjonalistów, którzy widzą to wszystko. Od przytulnych dzianin bez rękawów po zapinane na guziki kamizelki, moda na kamizelki wciąż jest silna i pozostaje idealnym elementem na […]