Lowe’s, Giant Eagle Executives spotykają się, aby porozmawiać o wyzwaniach dla pracowników analityków

Das rozpoczął, zauważając, że różnorodność jest kluczowa. Ważne jest budowanie różnorodności i umożliwienie ludziom uczenia się od siebie nawzajem. Godbole zauważył, że istnieje ogromny apetyt na wykorzystywanie danych i wprowadzanie zmian. „Szczerze mówiąc, to najbardziej ekscytujący czas, jaki kiedykolwiek mieliśmy – niezależnie od tego, czy mówisz o talencie, mówisz o technologii, mówisz o możliwościach – i dlatego kiedy używam słowa „supermocarstwo”, mam na myśli to, co mówię” – powiedziała.

Aby odnieść duży sukces, należy być istotnym, powiedział wtedy O’Hazo. „W tym świecie tak dużej ilości danych i tak wielu dyskusji, możliwość przeplatania się z wieloma różnymi produktami, rozwiązaniami i tomami informacji jest kwestią trafności”.

Kumar następnie skierował rozmowę na przyciąganie talentów, na co Godbole odpowiedział: „czy kiedykolwiek siedzieliśmy na konferencji i mówiliśmy: ‘naprawdę łatwo jest przyciągnąć talenty’. Nigdy tego nie powiedzieliśmy. Z każdym dniem jest coraz trudniej”.

Zasugerowała, że ​​każdego ranka kiedy się obudzisz, „powinieneś powiedzieć sobie tylko jedno, »dzisiaj jest najłatwiejszy dzień do przyciągnięcia talentów«, bo jutro będzie trudniej”.

Godbole zauważył również, że nie była to tak naprawdę Wielka Rezygnacja, ale raczej „wielka zmiana”. Ponieważ wyzwania związane z talentami stają się coraz trudniejsze, spójrz wewnętrznie i zapytaj „jak mogę to uprościć?” Zauważyła również, że „Ludzie pracują dla ludzi”, a nie budynki czy firmy. Nie są kierowcami talentów. Sprowadzenie jednej dobrej osoby przyniesie więcej dobrych ludzi.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Zobacz, jak ten rzemieślnik naprawia platynowy pierścionek zaręczynowy żuty przez psa

Sat Jul 9 , 2022
Niektórzy z was mogą pamiętać czasy, kiedy pies zjadł moją bransoletkę ze skóry i drutu wikinga? Po prostu przerobiłem go ze świeżej skóry i różnych koralików, ponieważ była to próbka do robienia biżuterii (przed Covid). Ale klient Jordana z Nowoczesny złotnik dała mu swój platynowy pierścionek zaręczynowy, który został źle […]