Melissa & Doug Tabletop Easel Tylko 15,31 USD na Amazon (zwykle 48 USD)

Sztaluga stołowa Melissa & Doug

Zabawki Melissa & Doug są zawsze hitem i znaleźliśmy ofertę na Amazon!

Do dzisiejszej nocy, tylko 9 sierpnia, pospiesz się do Amazonka gdzie możesz to zdobyć Dwustronna magnetyczna sztaluga stołowa Melissa & Doug za jedyne 15,31 USD (zwykle 48,09 USD)!

To wysoko oceniane sztaluga stołowa posiada wbudowaną rolkę papieru, tablicę kredową oraz tablicę suchościeralną. Dodatkowo tablica suchościeralna jest magnetyczna i zawiera 36 magnesów z cyframi i literami, co zapewnia jeszcze więcej zabawy.

Wykonany jest z wysokiej jakości drewna i składa się na płasko, gdy maluchy skończą z nim korzystać. Melissa & Doug oferuje 100% Gwarancję Szczęścia, dzięki czemu możesz być pewny swojego zakupu.

Dwustronna magnetyczna sztaluga na stół Melissa & Doug

Recenzje sprawiają, że myślimy, że jest to warte 15 USD!

Mój 3-letni siostrzeniec to uwielbia. Jest dobrze wykonany, a moja siostra nie miała żadnych problemów z używaniem rolki papieru. Nie do końca radzi sobie z używaniem kredy… Polecam kupowanie kredy chodnikowej dla najmłodszych, ponieważ zwykłe patyczki, które są z nią dostarczane, łatwo się łamią. Dodam również, że jest wyposażony tylko w jeden niebieski marker suchościeralny, więc przygotuj się na zakup więcej. I to NIE jest zmywalny.


Myślę, że to był ulubiony prezent świąteczny mojej wnuczki. Uwielbia rysować po stronie tablicy i układać litery, aby „przeliterować” słowa. Mam nadzieję, że podczas eksperymentowania z kolorowymi literami nauczy się pisać proste słowa.

Szukasz więcej ofert na zabawki? Mamy ich!

Elizabeth Reynolds