Na zdjęciach: Inside Nike West London – czy to najbardziej innowacyjny sklep w Wielkiej Brytanii?

// Nike otwiera Nike West London w Westfield – nowy, innowacyjny sklep łączący activity, Londyn i sportowców
// Dwupiętrowy sklep o powierzchni 17 000 stóp kwadratowych został zaprojektowany tak, aby zachęcić konsumentów do poruszania się i zwiększania ich możliwości

Firma Nike otworzyła drzwi do Nike West London w londyńskim centrum handlowym Westfield, którego celem jest tworzenie wyjątkowych doświadczeń w sklepie przy użyciu danych kupujących w czasie rzeczywistym.

Gigant sportowy powiedział, że nowy koncept Nike Rise, pierwszy w regionie EMEA, „ustanawia nowy normal sprzedaży detalicznej i inspiruje sportowców w Londynie, jednym z najbardziej połączonych cyfrowo rynków na świecie”.

Nike West London jest także pierwszym sklepem Nike, który uruchomił nową platformę do cyfrowego opowiadania historii Sport Pulse, która umożliwia tworzenie elastycznych i zlokalizowanych historii sportowych w czasie rzeczywistym.

Ekrany LED przy wejściu zapewniają opowiadanie historii oparte na danych, które są oparte na wydarzeniach sportowych w czasie rzeczywistym w Londynie, a sklep oferuje również Inside Track Desk, interaktywne narzędzie do porównywania obuwia, które pozwala kupującym otrzymywać recenzje i informacje w czasie rzeczywistym o dowolnym para butów Nike za jednym naciśnięciem przycisku.


CZYTAJ WIĘCEJ:


Pracownicy sklepu – Nike sportowcy – reprezentują 15 narodowości i mówią 43 różnymi językami, z specjalnie zaprojektowanym, wyskakującym biurkiem personalizacyjnym z grafiką Nike skoncentrowaną na zachodnim Londynie, stworzoną specjalnie dla sklepu przez lokalnych artystów.


Kliknij tutaj, aby zapisać się do bezpłatnego codziennego biuletynu e-mailowego Retail Gazette