Najlepsze letnie sukienki maxi 2022

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Fashionable mogą przychodzić i odchodzić, ale jedno wiemy na pewno: jeśli chodzi o letnią modę, możesz nigdy pomylić się z sukienką maxi – i nie bez powodu. Letnie sukienki maxi są często wyposażone w bardziej przewiewną sylwetkę, dzięki czemu możesz stylowo poruszać się nawet w najgorętszych temperaturach sezonu. Od sukienek na drzemki i obcisłych narzutek po sukienki przeciwsłoneczne i sukienki bez rękawów, sukienki maxi dają złudzenie dobrze skrojonego stroju, a jednocześnie nie wymagają żadnego wysiłku. To znaczy, jeśli możesz oczywiście kupić właściwy.

Aby pomóc Ci w poszukiwaniu idealnej sukienki maxi, wybraliśmy kilka naszych ulubionych stylów z witryn takich jak Anthropologie, Nordstrom, Banana Republic, Amazon i innych — wszystkie dostępne w różnych cenach, więc możesz znaleźć styl, który będzie odpowiedni dla Ciebie i Twojego budżetu na letnią garderobę. Niezależnie od tego, czy przed kolejnymi wakacjami na plaży zaopatrujesz się w najpotrzebniejsze ubrania, czy po prostu potrzebujesz wymówki, aby zainwestować w bardziej oddychające ubrania na nowy sezon, możesz mieć pewność, że te sukienki maxi sprawią, że Twój letni styl stanie się dziecinnie prosty.

Przeglądaj, aby kupować nasze typy!

Elizabeth Reynolds

Next Post

Najlepsze pędzle do makijażu na każdym etapie Twojej rutyny

Fri Jul 1 , 2022
Kształt włosia i pędzla może nie być pierwszą rzeczą, którą bierzesz pod uwagę przy zakupie pędzla, ale wybrane rodzaje mogą utrudnić lub zepsuć aplikację do makijażu. Zależy to od tego, jakiego rodzaju formuł do makijażu będziesz używać częściej (płyny, puder itp.) i jaki wygląd chcesz uzyskać. Jeśli chodzi o włosie, […]
Najlepsze pędzle do makijażu na każdym etapie Twojej rutyny