Nowa zmiana w opakowaniu Pringles 53g

Kultowy koneser przekąsek, które można układać w stosy, pan P, ogłosił zmianę opakowania w gamie Pringles, polegającą na tym, że odmiany 53g nie mają już plastikowej nasadki.

Plastikowa pokrywa zostanie zastąpiona foliową uszczelką, która została wzmocniona w celu utrzymania jakości produktu i usunie 26 ton plastikowych odpadów rocznie w Australii. Zmiana opakowań następuje, gdy zespoły pana P nadal opracowują nowe sposoby ograniczania odpadów z tworzyw sztucznych i tworzenia bardziej zrównoważonych opakowań dla swoich produktów.

Australia Brand Supervisor Kellogg’s – Treats Kavita Desai mówi: „Jest to obiecujący pierwszy krok, ponieważ nieustannie wprowadzamy innowacje i wdrażamy nowe sposoby na zapewnienie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym opakowaniom na całym świecie.

„Chociaż może się to wydawać drobną zmianą, będzie miała pozytywny wpływ na nasze środowisko. Nie możemy się doczekać, aż Australijczycy otworzą swoją ulubioną puszkę Pringles z nową i ulepszoną uszczelką, jednocześnie ciesząc się klasycznymi smakami Mr P.”

Usunięcie plastikowej nasadki spowoduje 48% zmniejszenie zawartości plastiku w każdej 53-gramowej puszce, a wszystko to przy zachowaniu świeżości, chrupkości i smaku, które Australijczycy uwielbiają w chipsach Pringles.

​​„Chociaż małe opakowanie może mieć nowy wygląd na zewnątrz, nie zmienia to, co znajduje się w środku każdej puszki Pringles 53g: doskonałe chrupanie i niesamowicie dokładne smaki, które konsumenci kochają.”

Firma Coles rozpoczęła sprzedaż bez pokrywki odmiany Pringles 53g ze śmietaną i cebulą, a odmiana bez pokrywki 53g Authentic będzie dostępna od sierpnia.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Violet Crumble wstrząsa martini espresso

Tue Jul 26 , 2022
Licencjonowana agencja rozszerzania marek modowych, lifestylowych i FMCG Złóż przyniósł fioletowa kruszonka oraz Feminaè Napój Co razem, aby uzyskać „prawdziwie wstrząsający twist” na martini espresso. Według marek, Feminaè Beverage Co Violet Crumble Espresso Martini łączy „niepowtarzalny” smak plastra miodu Aussie Violet Crumble z „luksusowo bogatą” mieszanką kawy na zimno z […]