Nowy tatuaż z motywem Disneya Pete’a Davidsona jest dedykowany Kim Kardashian — zobacz zdjęcia

Czy jest lepszy sposób na wyznanie swojej miłości niż tuszem do tatuażu? Dla niektórych permanentny tatuaż dedykowany partnerowi może wydawać się ryzykowny, ale nie dla Pete Davidson który z łatwością ma ponad 70 tatuaży. The Sobotnia noc na żywo ciało gwiazdy jest już pokryte tatuażami poświęconymi jego piękności Kim Kardashian, w tym jeden z napisem „moja dziewczyna jest prawnikiem”. Teraz dodał nowy atrament w stylu Disneya, który podkreśla ich związek z jego ogromną kolekcją ozdób ciała — i jest tak mały, że potrzebujesz szkła powiększającego, aby go zobaczyć.

Zauważyliśmy nowy tatuaż w zrzutu zdjęć, który Kim Kardashian udostępnił w poniedziałek, 11 lipca. Pokaz slajdów zawierał kilka zdjęć Kardashiana i Davidsona razem, ale możesz zobaczyć bardzo mały tatuaż na pierwszym zdjęciu. Na początku może być bardzo trudno go zauważyć, ale spójrz na jego lewy obojczyk, a zobaczysz „Jasmine and Aladdin” napisany malusieńką czcionką kursywą.

Jeśli nie śledziłeś ich związku, możesz być zdezorientowany, co Aladyn lub Jasmine ma do czynienia z duetem. Ale w październiku 2021, kiedy gościła Kim Kardashian SNL, ona i Davidson przebrani za Jasmine i Aladdin, odpowiednio, na skecz, a oboje podzielili się swoim pierwszym pocałunkiem w telewizji. Niedługo potem zaczęli się spotykać, więc 10 mały atrament służy jako urocza pamiątka.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Elizabeth Reynolds

Next Post

15 najlepszych ofert próżniowych Prime Day, które nie są do bani: Dyson, Roomba i więcej

Wed Jul 13 , 2022
Teraz, gdy zaktualizowałeś wszystkie swoje gadżety (dzięki ofertom Primary Working day dotyczącym technologii), nadszedł czas, aby skupić się na czymś bardziej istotnym: odkurzaczach. Jeśli ostatnio zaniedbałeś swoje podłogi, dywany i dywany, lepiej uwierz, że nadszedł czas na odkurzanie. Na szczęście Key Day przyniósł mnóstwo ofert na odkurzacze – zarówno przewodowe, […]
Ikea launches employee carpooling trial with Liftango