Podróż Adele do utraty wagi: jak straciła 100 funtów

Zobacz galerię

Brytyjska piosenkarka Adele występuje na scenie Miles Davis Hall podczas 42. Montreux Jazz Festival w Montreux w Szwajcarii 12 lipca 2008 Szwajcaria Schweiz Suisse MontreuxSzwajcaria Montreux Jazz Festival - lipiec 2008

AdeleRadio 1 „Wielki Weekend”, Mote Park, Maidstone, Kent, Wielka Brytania - 10 maja 2008

Adele Keep A Child Alive, piąty doroczny czarny bal w Hammerstein Ballroom, Nowy Jork, Ameryka — 13 listopada 2008 Wczoraj w słuszną sprawę mnóstwo gwiazd wyjechało na czerwony dywan w Nowym Jorku.  Justin Timberlake, Jessica Alba, Tyra Banks, Elijah Woods, Iman i David Bowie byli tylko niektórymi z tych, którzy wystąpili na piątym dorocznym Black Ball Keep A Child Alive.  Imprezę poprowadziła piosenkarka i aktorka Alicia Keys, aby wesprzeć organizację, która zapewnia ratujące życie leczenie antyretrowirusowe, opiekę i wsparcie dla dzieci i ich rodzin z HIV/AIDS w Afryce i krajach rozwijających się.  Iman była współgospodarzem przyjęcia koktajlowego, po którym odbyła się aukcja na żywo i kolacja w Hammerstein Ballroom.  Tego wieczoru królowa Latifah została uhonorowana za swoją działalność humanitarną, podobnie jak Simon Fuller, mózg stojący za „Idol Gives Back”.  Nie zabrakło również występów muzycznych Justina Timberlake'a, Chrisa Daughtry'ego, Adele i Emmanuela Jelqa.

Źródło zdjęcia: Shutterstock/Will Heath/NBC

To dobry czas, aby być Adele! Po wyjściu przez rozwód od Simona Koneckiego w 2019 roku — chociaż, jak mówi, zerwanie nastąpiło sporo wcześniej — wokalistka zdobyła solidne miejsce, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Zaczęła się spotykać Bogaty Paweł w 2021 i wypuściła jej czwarty album studyjny, 3019 listopada 2021 roku. Kiedy ogłosiła swój nowy album, Adele przyznała, że ​​czas, który spędziła na składaniu tego dzieła, był „najbardziej burzliwym” okresem jej życia.

Jednak w tym czasie Adele skupiła się na sobie i swoim dziewięcioletnim synu Angelo. Po zmianie stylu życia Adele była w stanie zrzucić 100 funtów i wygląda niesamowicie! Co ważniejsze, piosenkarka wydaje się być jej najszczęśliwszym i najbardziej pewnym siebie w ostatnich miesiącach. W Usiądź z Oprah Winfrey 14 listopada, supergwiazda przyznała, że ​​zawsze była „pozytywna w stosunku do ciała”, nawet gdy była cięższa, i że jej utrata wagi polegała bardziej na radzeniu sobie z lękiem niż na faktycznym odchudzaniu. „Miałam przerażające ataki po ślubie” – powiedziała. „Byłem przez nich sparaliżowany. Nie panowałem nad swoim ciałem”.

Adele była otwarta na temat tego, jak wpłynęło to na jej zdrowie psychiczne po upublicznieniu wiadomości o zakończeniu jej małżeństwa. W rozmowie z Toczący Kamieńprzyznała, że ​​w tym czasie miała „intensywne kilka tygodni niepokoju w łóżku”. To właśnie 10 niszczycielski niepokój popchnął Adele do pracy nad swoją siłą fizyczną.

» Przeczytaj cały artykuł