Przedmieście West Midlands przekształca się z kiosku w pełną Nisa Local

Zlokalizowany przy Maypole Lane w Birmingham, był to znany plac podjazdowy, który wcześniej skupiał się na paliwowej stronie biznesu. Jednak strona nie działała przez kilka lat, kiedy została zakupiona w celu rozwoju.

Kiosk, który wcześniej stał na miejscu o powierzchni około 400 stóp kwadratowych. został zburzony, a na jego miejscu znajduje się sklep o powierzchni 1300 stóp kwadratowych, wyposażony zgodnie z najnowszą specyfikacją Nisa Area Evolution.

Kierownik ds. rozwoju sklepów, Dave Needham, powiedział: „Nowy sklep prawie potroił powierzchnię sprzedaży dla detalisty, co pozwoliło na znacznie ulepszoną ofertę, odchodząc od przekąsek do kompleksowej oferty spożywczej”.

Wprowadzony na rynek w kwietniu i oferujący pełną gamę produktów typu comfort, w tym silną obecność marki własnej Co-op w połączeniu z brandingiem Co-op zarówno w sklepie, jak i poza nim.

Kierownik sklepu, Yogi Moorthy, powiedział: „Sprzedaż rośnie z tygodnia na tydzień, co jest bardzo dobre. Pracowaliśmy nad naszą ofertą i wprowadziliśmy kilka zmian do pierwotnej oferty, która działa lepiej dla sklepu i idzie w dobrym kierunku.”

Otwarte 24 godziny na dobę, obsługujące przez właz od godziny 22:00, wczesne znaki są uważane za dobre dla biznesu, a informacja o znacznie ulepszonej ofercie zaczyna się rozprzestrzeniać lokalnie.

Stuart Hawkes, kierownik ds. wdrożenia w Nisa, który wspiera detalistę, powiedział: „Transformacja jest naprawdę niesamowita od tego, co było wcześniej, do tego, czym jest teraz. Kiedy klienci wchodzą i spacerują po sklepie, sami mogą zobaczyć, co jest teraz dla nich w ofercie”.

Elizabeth Reynolds

Next Post

ME+EM mianuje Maurice'a Helfgotta na przewodniczącego, aby pomóc przyspieszyć ekspansję w USA

Thu Jul 7 , 2022
MODA 6 lipca 2022 | przez Biuletyn Detaliczny Luksusowa marka odzieżowa ME+EM wyznaczyła Maurice’a Helfgotta na prezesa w ramach planów przyspieszenia ekspansji w United states of america oraz reszta świata. W swojej nowej roli będzie wspierać dyrektora naczelnego i założycielkę firmy Clare Hornby oraz jej zespół w rozwijaniu sprzedaży on-line […]
ME+EM appoints Maurice Helfgott as chairman to help accelerate US expansion