Raporty Collect+ gwałtownie rosną w ruchu przesyłek w Amazon Prime Day

Dane z Obtain+, usługi doręczania paczek w sklepie od PayPoint, ujawniły gwałtowny wzrost odbioru paczek Amazon w sklepach wielobranżowych, ponieważ kupujący skorzystali z wyprzedaży Amazon Primary Working day w dniach 12-13 lipca.

W tygodniu zawierającym coroczną transakcję liczba paczek odebranych przez konsumentów w 10 000 sklepów Acquire+ w całym kraju wyniosła 49 956, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu z 41 783 7 dni wcześniej.

Ponadto dane pokazują również, że w tym samym siedmiodniowym okresie, w którym odebrano 43 817 paczek, nastąpił wzrost o 13,3% w porównaniu z zeszłorocznym Amazon Prime Working day. Acquire+ akredytował tegoroczny wzrost kupującym korzystającym z rabatów i ofert w obliczu rosnących kosztów utrzymania.

Nick Williams, szef partnerów strategicznych i produktu w PayPoint, powiedział:„Kupujący online zawsze zwracali uwagę, jeśli chodzi o rabaty on the web, a wzrost dostaw paczek podczas Amazon Key Working day jest świadectwem tego, że więcej osób niż kiedykolwiek szuka okazji w obliczu rosnących kosztów życia, inflacji i innych presji ekonomicznych.

„To kolejny powód, dla którego ważne jest, aby sprzedawcy internetowi zastanowili się, w jaki sposób mogą poprawić wrażenia klientów, dając kupującym możliwość i dostępność paczki w wybranym przez nich miejscu poza domem, w dogodnym dla nich czasie ”.