Recenzja świec NEOM De-Stress | Brytyjska blogerka kosmetyczna

[unpaid/sample] Zbliża się pora świec, prawda – ciemniejsze wieczory, chłodniejsza pogoda (choć jutro mamy zaplanowane 22 stopnie!) i potrzeba pielęgnacji. Minęło trochę czasu, odkąd widziałem produkty NEOM, ale wydaje się, że marka nie straciła nic ze swoich umiejętności mieszania zapachów, które pomagają czuć się otoczone i pocieszone.

Świeca odstresowująca NEOM

W tej chwili pamiętam, aby zapalić świeczkę, jeśli wieczorami oglądamy telewizję – od wieków zapominam, a potem przypominam sobie i zastanawiam się, dlaczego wyleciało mi to z głowy, kiedy jest po prostu takie miłe. Kilka wieczorów z rzędu paliłam świecę NEOM De-Anxiety – wybraną ze względu na nuty ylang ylang, wetiweru i bobu tonka.

Świeca odstresowująca NEOM

Słoik ze świecą to wielka zaleta – to mistrzowska klasa wizualnego łagodzenia z delikatną krzywą zmiany tekstury. Krótko mówiąc, wygląda na to, że robi to, co ma robić. Można go również całkowicie ponownie użyć po zakończeniu nagrywania. To coś, co z łatwością stałoby się „słojem z guzikami”, gdybyśmy dalej trzymali guziki – czy ktoś? Moja mama zawsze miała duży zapas zapasowych guzików!

Świeca odstresowująca NEOM

Chociaż świeca NEOM De-Pressure Candle zawiera olejki eteryczne, zauważam, że nie jest to rozliczane jako „aromaterapia” i wydaje mi się, że pamiętam, że istnieją ścisłe przepisy dotyczące tego, w jaki sposób można twierdzić, co mogą zrobić olejki eteryczne. Jest dużo zrozumienia, że ​​olejki aromatyczne, które zawierają olejki eteryczne, są bardziej rozcieńczone niż czyste olejki aromaterapeutyczne. Niemniej jednak z pewnością dostaniesz napar z aromatu do dowolnego pokoju, w którym zdecydujesz się go spalić. Wiedziałem, że czuję zapach pomarańczy i rzeczywiście, olejek eteryczny z mandarynki jest wymieniony jako dodatkowa uwaga. Świeca potrzebuje trochę czasu na poznanie siebie, jeśli rozumiesz, o co mi chodzi. Musisz go podpalić przez kilka godzin, zanim zacznie działać z pełną mocą, ale to w porządku – całkiem lubię delikatne odsłanianie.

Świeca odstresowująca NEOM

Myślę, że wielkość pokoju ma znaczenie dla tej świecy – nie będzie miała dużego wpływu w ogromnym pokoju i myślę, że do tego potrzeba dwóch lub trzech – i przez cały czas wąchałem ją w mojej (średniej wielkości) pokoju dziennego, myślałam, że powinnam zabrać go do (małej) łazienki, gdzie mogłabym doświadczyć tego na bardziej intensywnym poziomie. Jest piękny, kojący i idealny dla każdego, kto z łatwością czuje się przytłoczony mocnymi aromatami – zapach był zdecydowanie, ale osobiście chciałam go więcej, co bym dostała, gdybym użyła go we właściwym (dla mnie) miejscu . Świece po prostu nie są uniwersalne – są tak osobiste jak perfumy i mają swój własny czas i miejsce w Twoim życiu. W tej nowej (iwszej) ceramicznej opcji są jeszcze dwie inne świece – Power Strengthen i kolejna iteracja De-Worry. Świeca odstresowująca NEOM kosztuje 54 £ TUTAJ ale widzę, że istnieje kod 15FORYOU, którego możesz użyć, aby uzyskać 15% zniżki. Opłata pocztowa powyżej 40 GBP jest bezpłatna.

Ujawnianie przejrzystości

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Można używać linków afiliacyjnych. Posty nie są kierowane przez partnerów.

Leave a Reply