Rozświetlacz w płynie to najłatwiejszy sposób na natychmiastowe rozjaśnienie od wewnątrz

płynne-zakreślacze-główne

Pomadka i kredka do oczu przykuwają uwagę ze względu na wpływ, jaki mogą mieć na wygląd makijażu. Istnieje jednak mniej znany produkt, który może być kluczem do łatwego, a jednocześnie opłacalnego momentu upiększania: płynny rozświetlacz.

Ponieważ płynne formuły mieszają się tak bezproblemowo, można je nakładać praktycznie dowolnym narzędziem — pędzlem, gąbką, a nawet czystymi opuszkami palców, pomagając pigmentowi wtopić się w skórę, zapewniając naturalny efekt świecy. Rozświetlacz w płynie, nałożony strategicznie na wysokie punkty twarzy (kości brwiowe, kości policzkowe, czubek nosa i tuż wzdłuż łuku kupidyna), może znacznie przyczynić się do uzyskania efektu pierścieniowego światła-IRL. Ale płyny są również szczególnie pomocne w uzyskaniu łatwego połysku na całej powierzchni: przed nałożeniem wymieszaj pojedynczą pompkę z podkładem lub nawet balsamem do ciała (cześć, świecące ramiona i nogi na poziomie celebrytów!).

Elizabeth Reynolds

Next Post

Horoskop dzienny dla Wodnika - Darmowy horoskop dla Wodnika na dziś od AstroTwins

Sat Jul 23 , 2022
22 lipca 2022 r Zanim się zorientujesz, możesz być połową letniego duetu „it” albo podekscytowany przeniesieniem swojego obecnego związku na wyższy poziom zaangażowania. Gdy Słońce uderza dziś w Lwa, twój siódmy dom partnerski dostanie zastrzyk paliwa rakietowego do 22 sierpnia. Szukaj plusa, który wydobywa z ciebie to, co najlepsze, a […]
Sainsbury’s under pressure regarding living wage for all workers