Skip Hop Toddler Memory Game Tylko 7,99 USD na Amazon

0
Skip Hop Toddler Memory Game

Hip2Conserve może zarobić niewielką prowizję bez dodatkowych kosztów za pośrednictwem zaufanych partnerów i linków afiliacyjnych w tym poście. Ceny i dostępność są aktualne na dzień ich opublikowania. Przeczytaj naszą pełną politykę ujawniania informacji tutaj.

Skip Hop Maluch Gra pamięciowa

Stymuluj mózg swojego dziecka z ofertą Amazon!

Chcesz dodać więcej zabawek edukacyjnych do pokoju swojego dziecka? Udaj się do Amazonka gdzie możesz to zdobyć Skip Hop Maluch Gra pamięciowa za jedyne 7,99 USD (zwykle 10 USD)!

Zawiera 48 jasnych i trwałych kart z kolorowymi postaciami, ta gra pamięciowa jest idealna dla małych palców do złapania. Dodatkowo ta gra zachęca dopasowanie, pamięć i zdolności motoryczne oraz koordynacja ręka-oko!

Oto, co zauważyliśmy…

Skip Hop Maluch Gra pamięciowa

Moi bliźniacy (3,5 lat) uwielbiają tę grę! Jednorazowo używamy około 2/3 talii, ponieważ jest ich zbyt wiele, aby mogli je zapamiętać na raz, co pozwala nam dorastać do tej gry wraz z wiekiem. Uwielbiają w nią grać i uczy ich, jak zmieniać się podczas gry. Karty są grube i wytrzymałe. Wysoce zalecane!

Świetny puzzle Dla mojego dziecka. Ma 10 miesięcy i jest dla niej idealny! Nawet mój 4-latek bawi się z nią.

Szukasz więcej ofert dla dzieci? Chodź tędy!


O pisarzu:

Krystal posiada tytuł Affiliate na Devry University, z ponad 6-letnim doświadczeniem pisarskim w wielu publikacjach z branży mody, stylu życia, urody i zdrowia.


Leave a Reply