Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Zmieniające się liście, krótsze dni i zauważalny spadek temperatury są w prognozie — nazywa się to jesienią i będzie tutaj, zanim się zorientujesz. Jedną z największych części sezonu (oprócz latte z przyprawami dyniowymi, oczywiście) jest Halloween i chociaż nie możemy się doczekać, aby rozebrać nasze kostiumy i zrobić dziesiątki zdjęć i filmów dla mediów społecznościowych, najlepiej jest się zrelaksować upiorna bluza.

Niezależnie od tego, czy szukasz bluzy z okrągłym dekoltem, zapinanej na zamek, czy bluzy z kapturem, na rynku jest przytłaczająca liczba bluz na Halloween, które zaprojektowano tak, aby zaspokoić Twój upiorny gust. Od siostrzanych bluz Sandersona z okazji nadchodzącego filmu „Hocus Pocus 2”, po swetry z kryształowej kuli, a nawet bluzę ze szkieletem w stylu Kourtney Kardashian Barker – zebraliśmy kilka opcji, na które warto kupić.

Niezależnie od tego, czy szukasz bluzy, którą możesz nosić jako kostium, czy też takiej, którą można nosić poza Halloween, znaleźliśmy najprzytulniejsze, najładniejsze i najlepsze bluzy na rynku, aby uczcić nadchodzące święta. Przygotuj się na najstraszniejszy dzień w roku z jedną z tych przerażających (ale szalenie uroczych) bluz.

Dodatkowe raporty Lauren Harano