Szybka oferta piątkowa Mrs Gloss & The Goss Beauty Snax Box

Piękność

Oferta od Julii z Pani Gloss dla nas – absolutna okazyjna cena za cztery pełnowymiarowe produkty o wartości 55 GBP za 7,49 GBP (+4,49 GBP) z kodem BBB150 w ich najnowszym pudełku Magnificence Snax. Pianka samoopalająca FFS, rękawica samoopalająca FFS, hialuronowa mgiełka wyrównująca Balance Me i mgiełka do ciała Tisserand Lawenda i rumianek. To znaczy, nie sądzę, że możesz się tam pomylić :-). Nie używałem tego konkretnego samoopalacza, ale dostaje dobre recenzje i jeśli jesteś zdenerwowany lub jesteś pierwszy raz, wymieszaj go z balsamem do ciała, aby efekt był lżejszy na początek, a gdy nabierzesz pewności siebie, szybkie wzmocnienie jest wszystko, czego potrzebujesz przed złożeniem wniosku. Aplikator jest wielokrotnego użytku i zmywalny. Myślę, że wszyscy znają Hyaluronic Plumping Mist Equilibrium Me – trzymaj ją w lodówce na spędzone dni (i noce). To samo dotyczy mgiełki do ciała Tisserand Lavender & Chamomile – twojej najlepszej przyjaciółki na gorącą noc. Na noc trzymam wentylator w sypialni – nawet zimą – ale efekt chłodnych kropelek na rozgrzanej skórze muśniętej powiewem wentylatora – absolutna błogość! Link jest TUTAJ.

Przejrzystość

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Można używać linków afiliacyjnych. Posty nie są kierowane przez partnerów.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Pinecone Research przyjmuje zgłoszenia!

Mon Jul 4 , 2022
Opublikowany: za pomocą Kryształowy ból na 2 lipca 2022 | Ten post może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moją politykę ujawniania informacji tutaj. Pinecone Investigation ponownie otwarty dla kandydatów! Ale pospiesz się — miejsca zawsze szybko się zapełniają każdego miesiąca. Psst! Koniecznie sprawdź te inne sposoby oszczędzania i zarabiania pieniędzy w […]