Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)

Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)
Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)

Wodny świeży róż do policzków Chanel to nowa płynna formuła różu, która dostępna jest w sześciu odcieniach! Był jeden odcień (jasnoróżowy), który był już wyprzedany, kiedy dokonałem zakupu, więc mam tylko pięć z sześciu wybranych. W praktyce nakładały się na moją skórę o wiele lepiej, niż wskazywałyby na to początkowe próbki. Polecam napompować niewielką ilość (najmniejszą, jaką możesz zrobić) na grzbiet dłoni lub metalową szpatułkę, a następnie użyć pędzla, aby zamieszać i wymieszać. Palce nie mieszały dobrze wody i pigmentu!

Zauważyłem też, że wyglądały bardzo podobnie – tak samo zastosowane w odniesieniu do koloru i odcienia, kiedy je wypróbowałem, więc po prostu otrzymywałem taki, który najlepiej prezentowałby się na jednym odcieniu skóry, ponieważ są dość przezroczyste.

8 komentarzy. Dołącz do konwoju!

Kochasz nasze treści? Wesprzyj nas, udostępniając to!

Zapisano w:
Zajawka Chanel

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dokonać lepszych zakupów kosmetycznych, które będziesz cieszyć się i kochać! Zalecamy zarejestrowanie się, aby skorzystać ze spersonalizowanych funkcji, takich jak śledzenie posiadanych produktów, przeglądanie duplikatów, które już masz i nie tylko!

Oto kilka przydatnych zasobów:

Porównaj dowolne dwa

Zastanawiasz się, jak porównują się dwa odcienie? Wpisz odcienie poniżej, aby uzyskać natychmiastowe próbki obok siebie!

Elizabeth Reynolds

Next Post

Halle Bailey ma na sobie gorset i wycinaną spódnicę na BET Awards

Tue Jun 28 , 2022
Halle Bailey bawiła się wszystkimi najnowszymi trendami w swoim najnowszym wyglądzie. Piosenkarka zadebiutowała na czerwonym dywanie z chłopakiem DDG na niedzielnej gali Guess Awards w cudownym, całkowicie czarnym stroju, który zasługuje na naszą uwagę. Wyposażony w gorsetowy major i sięgającą do ziemi spódnicę maxi z dramatycznymi wycięciami na biodrach, strój […]
Halle Bailey ma na sobie gorset i wycinaną spódnicę na BET Awards