Wszystko, co musisz wiedzieć o zabiegach po Wosku!

Jako jedna z naszych najpopularniejszych usług w Hurry Elegance Croydon, pomyśleliśmy, że nie ma lepszego czasu na ujawnienie wszystkiego, co musisz wiedzieć o pielęgnacji po depilacji. Od przedłużenia życia wspaniałej, gładszej skóry po łagodzenie dyskomfortu. I spójrzmy prawdzie w oczy, to nie jest temat, o którym ktoś tak naprawdę mówi […]

Powrót do aukcji

Jako jedna z naszych najpopularniejszych usług w Rush Splendor Croydon, pomyśleliśmy, że nie ma lepszego czasu na ujawnienie wszystkiego, co musisz wiedzieć o pielęgnacji po depilacji. Od przedłużenia życia wspaniałej, gładszej skóry po łagodzenie dyskomfortu. I spójrzmy prawdzie w oczy, to nie jest temat, o którym ktoś tak naprawdę mówi. Dlatego połączyliśmy siły z naszymi doświadczonymi terapeutami, aby przynieść wszystko, co powinieneś i czego nie powinieneś robić…

Przygotowanie do zabiegu Woskiem

Zacznijmy od początku… zanim odwiedzisz nas w Rush Elegance Croydon na zabieg depilacji woskiem, musisz pomyśleć o kilku rzeczach.

1. Długość włosów – Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy, aby włosy miały co najmniej ćwierć cala długości i to samo w przypadku wszystkich zabiegów woskiem. Jeśli zastanawiasz się, co to oznacza w kategoriach „kiedy przestaję się golić?!”, sugerujemy co najmniej pięć dni przed zabiegiem. Ale nie martw się, w Hurry nie boimy się długich włosów.

2. Zmniejszenie dyskomfortu – Jeśli masz jakąkolwiek wrażliwość w czasie okresu, unikniemy umawiania się na wizytę i czekamy dodatkowy tydzień. Dla tych, którzy cierpią niezależnie od pory miesiąca, spróbuj zażyć środek przeciwbólowy na pół godziny przed wizytą.

3. Czystość – Nasi terapeuci nie tylko Ci podziękują, ale wszelkie naturalne olejki, balsamy i pot mogą wpłynąć na działanie wosku. Krótko mówiąc, im bardziej jesteś suchy, tym lepsze będą Twoje wyniki, więc upewnij się, że jesteś czysty i nie ukończyłeś właśnie zajęć pompowania ciała na lokalnej siłowni.

4. Ubierz się na tę okazję – Tak jak pójście na imprezę, nigdy nie pojawisz się w piżamie na dziewczęcy wieczór. Podczas wizyty w salonie pomyśl o wyborze ubioru. Będziesz potrzebował czegoś luźnego i przewiewnego, aby zmniejszyć tarcie.

Po zabiegu woskiem

Po wizycie najważniejsze jest dbanie o siebie i okazywanie swojej skórze odrobiny miłości. I chociaż nie możemy bezpośrednio w tym pomóc, możemy dać Ci nasze wskazówki, które pomogą w płynnym powrocie do pływania. Więc zaczyna się…

1. Unikaj słońca – Jeśli jesteś podobny do nas, chcemy pochwalić się naszą gładką, bezwłosą skórą (szczególnie w cieplejsze dni). Ale przez pierwsze 48 godzin po depilacji Twoja skóra jest najbardziej wrażliwa i podatna na promienie UV. Aby uniknąć uszkodzeń słonecznych lub przebarwień, zakrywaj kobiety, ale nie martw się, wystarczy to na krótką chwilę.

2. Złuszczanie zawodzi – Oprócz usuwania niechcianych włosów, podczas woskowania usuwana jest również najwyższa warstwa martwych komórek umiejętności. Pozostawiając cię trochę bardziej niż wtedy, gdy przyjechałeś na wizytę. A każde dodatkowe szorowanie tego obszaru może powodować dyskomfort i prowadzić do lekkiego uszkodzenia skóry. Mimo to sugerujemy, aby 3-4 dzień po zabiegu zastosować lekki peeling, aby zapobiec wrastaniu włosków.

3. Czas na opaleniznę natryskową – Wyjazd do salonu piękności ma w sobie coś, gdy wychodzisz z gładszą i opaloną skórą. Ale obiecujemy, że nie pożałujesz czekania na chwilę między opalaniem woskiem a opalaniem natryskowym. I to nie tylko po to, aby powstrzymać wszelkie podrażnienia, ale chcemy mieć pewność, że kolor opalenizny w sprayu jest równomiernie rozprowadzany na wszystkich obszarach ciała.

4. Unikaj kąpieli – Niezależnie od tego, czy będzie to lokalny basen, sauna na siłowni, czy gorąca, orzeźwiająca kąpiel, musisz poczekać, aż zamkną się pory. Tak więc prysznic powinien być jedyną wodą, jaką spotykasz w dniu służby, oczywiście poza poczęstunkiem. A kiedy już weźmiesz prysznic, spróbuj letniej wody, aby ustabilizować swoje ciało.

Więc teraz znasz nasze nakazy i zakazy dotyczące depilacji woskiem, nie ma lepszego czasu, aby umówić się na wizytę w dzienniku. A jeśli odwiedzisz nas w środę możesz dokupić 1 i otrzymać kolejny zabieg woskowy ZA PÓŁ CENY!

Leave a Reply