Wyprzedaż Dyson: Zaoszczędź na najlepszej w swojej klasie ofercie odkurzaczy i oczyszczaczy powietrza

Wiesz, że chcesz Dyson. Niezależnie od tego, czy kupujesz bezprzewodowy odkurzacz, czy wentylator z wieżą oczyszczającą powietrze, brytyjska marka jest pierwszą, która przychodzi na myśl. Czemu? Ponieważ jest najlepszy w branży – to proste. Cholera, mówimy o firmie, która postawiła laser w głowicę czyszczącą odkurzacza, V15 Detect, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej jak gra wideo niż praca powodująca jęk. Jedyną barierą wejścia do domu z produktem Dyson są ich wysokie metki (ale hej, dostajesz to, za co płacisz).

Na szczęście marka prowadzi obecnie a wyprzedaż letnia, podczas której możesz zaoszczędzić do 200 USD na wybranych produktach, które zdobyły nagrodę Household Award. Skorzystaj z tej oferty i w końcu zdobądź V8 Absolute, na który patrzyłeś, lub zanurz się w świecie oczyszczaczy powietrza. Dyson ma również oferty na swoją nowość Wykrywanie V12— który zawiera dodatkowe 100 USD zniżki na wolnostojącą stację dokującą i dodatkowe dodatki o wartości 70 USD — a także bezpłatne prezenty przy zakupie narzędzi do włosów. Lepiej jednak nie odkładać tego zadania: wyprzedaż kończy się 31 lipca.

Wszystkie produkty prezentowane na GQ są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Elizabeth Reynolds

Next Post

Rozświetlacz w płynie to najłatwiejszy sposób na natychmiastowe rozjaśnienie od wewnątrz

Sat Jul 23 , 2022
Zdjęcie: dzięki uprzejmości Fenty Splendor Pomadka i kredka do oczu przykuwają uwagę ze względu na wpływ, jaki mogą mieć na wygląd makijażu. Istnieje jednak mniej znany produkt, który może być kluczem do łatwego, a jednocześnie opłacalnego momentu upiększania: płynny rozświetlacz. Ponieważ płynne formuły mieszają się tak bezproblemowo, można je nakładać […]