Zarobiłem więcej pieniędzy na „Ostatnim” niż na jakiejkolwiek innej piosence w całej mojej karierze — Burna Boy

Megagwiazda Afrobeats i artysta nagrodzony Grammy, Chłopak Burna ujawnił, że zarobił więcej pieniędzy na swoim singlu z 2022 r.Ostatni ostatni‘ niż na którejkolwiek z piosenek w jego niezwykle udanej karierze.

Burna Boy ujawnił to w swoim najnowszym wywiadzie dla Browsing For Sneakers. W wywiadzie Burna Boy ujawnił dalej, że podczas gdy Toni Braxton otrzymuje 60% tantiem za transmisję strumieniową ze swojego przebojowego singla „Last Last”, jej procent stanowi zaledwie niewielki ułamek zarobków, w przeciwieństwie do ogólnej interpretacji, jaką wygenerowała ta rewelacja.

Klip z wywiadu, w którym Burna Boy ujawnił, że w „Last Last” zgarnął więcej niż w jakiejkolwiek innej piosence, został opublikowany na Twitterze przez użytkownika @onejoblessboy.

Nic dziwnego, że klip sprawił, że fani zaczęli rozmawiać, ponieważ wielu wątpiło w wiarygodność twierdzenia Burna Boya.

Od czasu wydania „Last Last” w maju 2022 roku, singiel zdobył imponujące uznanie w kraju i za granicą. Piosenka jest jedną z 19 piosenek z najnowszego albumu Burna Boya „Love, Damini”, a Burna Boy zaprezentował remiks, w którym wystąpi brytyjsko-nigeryjski raper Dave.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Elizabeth Reynolds

Next Post

5 najlepszych alternatyw obcisłych dżinsów, które są dostępne w 2022 r

Fri Jul 22 , 2022
Influencer Erin Busbee niedawno podzieliła się z nami kilkoma trendami, które nosi na powtórkę w tym sezonie. Jak wspomniała tutaj, luźne dżinsy mają pierwszeństwo przed obcisłymi dżinsami, które nosi od ponad dekady. Pomyśleliśmy, że warto dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego luźny development dżinsowy jest jej faworytem. Wiesz, na wypadek, […]
5 najlepszych alternatyw obcisłych dżinsów, które są dostępne w 2022 r