Zobacz bikini Simone Biles na wakacjach z Jonathanem Owensem

Podczas gdy jej głównym zawodem jest bycie jedną z najbardziej utytułowanych gimnastyczek na świecie, Simone Biles może dodać do CV miłośniczkę stylu, jeśli jeszcze tego nie zrobiła. Wygląda na to, że przejście złotej medalistki olimpijskiej od dziewczyny do narzeczonej piłkarza Jonathana Owensa otworzyło nowy poziom wyczucia mody, o którym świat nie wiedział. Ostatni tropikalny wypad Biles z jej przyszłym mężem przeniósł jej zamiłowanie do stylowych strojów kąpielowych na nowy poziom. Podczas romantycznej ucieczki pary zaprezentowała czarno-białe jednoczęściowe bikini z nadrukiem sylwetki w kolorze mięty, lawendy i jasnoróżowej kraty, spędzając czas poza biurem pozując przed czystą, błękitną wodą i basenami bez krawędzi. .

Właśnie w kwietniu Biles udała się do Cancún w Meksyku na dziewczęcą wycieczkę modową, więc nic dziwnego, że nadal dostarcza szykowne i wyrafinowane stroje, które za dnia stanowią inspirację dla jej fanów i obserwatorów, a także wychodzić w nocy w zestawach spódnic, sukienkach i krótkich topach. W rzeczywistości, Biles pokazała szmaragdowo-zielony strój w komplecie z bandeau na jedno ramię i marszczoną spódnicą do wiązania, a wszystko wykończone parą pasiastych, wielokolorowych szpilek z nadrukiem, po zachodzie słońca i ona i Owens porzucili buty. plaża.

Zobacz, jak wyposażyła swoje stroje kąpielowe w delikatne zestawy biżuterii, strukturalne okulary przeciwsłoneczne i tkane kapelusze na wakacje, a następnie zobacz, jak wyjątkowy minute w Białym Domu został nagrodzony cenionym Prezydenckim Medalem Wolności 7 lipca.