Zobacz, jak ten rzemieślnik naprawia platynowy pierścionek zaręczynowy żuty przez psa

Niektórzy z was mogą pamiętać czasy, kiedy pies zjadł moją bransoletkę ze skóry i drutu wikinga? Po prostu przerobiłem go ze świeżej skóry i różnych koralików, ponieważ była to próbka do robienia biżuterii (przed Covid).

Ale klient Jordana z Nowoczesny złotnik dała mu swój platynowy pierścionek zaręczynowy, który został źle przeżuty przez jej psa. Pierścionek był całkowicie niesprawny, a tu i ówdzie pojawiły się głębokie wyżłobienia zębów.

Zobacz, jak to naprawi w tym wypełnienie wszystkich ubytków lutem platynowym. Piękna praca renowacyjna!

Jordan nie wspomniał, że pies połknął ognisko kwarcu różowego. Jeśli nie, nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać, aż kamień przejdzie przez przewód pokarmowy! Nie zaszkodzi psu i właścicielowi nie zaszkodzi założenie gumowych rękawiczek i zbadanie kupy! Dobre i dokładne czyszczenie powinno sprawić, że będzie znów jak nowy. Czy przeszedłbyś przez takie długości dla specjalnego pierścionka? Ja bym.

https://www.youtube.com/view?v=iypjxue1RC8

Zanim pójdziesz:

Ujawnienie

Ten website może zawierać linki partnerskie. Otrzymuję niewielką opłatę za wszelkie produkty zakupione przez linki partnerskie. To idzie w kierunku wsparcia tego bloga i dostarczania czytelnikom informacji o zasobach. Wyrażone opinie są wyłącznie moje. Byłyby takie similar bez względu na to, czy otrzymam jakiekolwiek odszkodowanie.

______________________________

Elizabeth Reynolds

Next Post

Legenda wrestlingu Bret Hitman Hart mówi o brandingu

Sat Jul 9 , 2022
Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider. Legenda i ikona wrestlingu Bret Hitman Hart omawia znaczenie brandingu. Opowiada o tym, jak powstała jego marka, co reprezentuje, z kim współpracuje z biznesowego punktu widzenia i dlaczego oraz jak powstał pseudonim Hitman. Hart był na imprezie medialnej […]
Legenda wrestlingu Bret Hitman Hart mówi o brandingu